Patriot Memory Signature PSD416G32002S 16 GB pamäťový modul 1 x 16 GB DDR4 3200 Mhz
Kód: PAMPATSOO0052Podrobný popis
Patriot Memory Signature PSD416G32002S 16 GB pamäťový modul 1 x 16 GB DDR4 3200 Mhz| Komponent pre | Laptop |
| ECC | Nie |
| Typ vyrovnávacej pamäte | Unregistered (unbuffered) |
| Typ vnútornej pamäte | DDR4 |
| Frekvencia pamäti | 3200 MHz |
| Vnútorná pamäť | 16 GB |
| Napätie pamäte | 1.2 V |
| CAS latencia | 22 |
| Rozloženie pamäte (moduly x veľkosť) | 1 x 16 GB |
| Formát pamäte | 260-pin SO-DIMM |
| Výška | 30 mm |
| Hĺbka | 30 mm |
| Šírka | 69 mm |
| Hmotnosť | 9 g |
| Hĺbka balenia | 16 mm |
| Výška balenia | 168 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 18 g |
| Šírka balenia | 53 mm |
| HS kód | 84733020 |
| Upozornenia | Keep out of the reach of children., Disposal of electronic products should be in accordance with local regulations for the recycling of electronic equipment., Do not disassemble or damage the memory modules, they may contain substances hazardous to health. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | SO-DIMM |
|---|---|
| EAN: | 814914027219 |
| Komponent pre: | Laptop |
| ECC: | Nie |
| Typ vyrovnávacej pamäte: | Unregistered (unbuffered) |
| Typ vnútornej pamäte: | DDR4 |
| Frekvencia pamäti: | 3200 MHz |
| Vnútorná pamäť: | 16 GB |
| Napätie pamäte: | 1.2 V |
| CAS latencia: | 22 |
| Rozloženie pamäte (moduly x veľkosť): | 1 x 16 GB |
| Formát pamäte: | 260-pin SO-DIMM |
| Výška: | 30 mm |
| Hĺbka: | 30 mm |
| Šírka: | 69 mm |
| Hmotnosť: | 9 g |
| Hĺbka balenia: | 16 mm |
| Výška balenia: | 168 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 18 g |
| Šírka balenia: | 53 mm |
| HS kód: | 84733020 |
| Upozornenia: | Keep out of the reach of children., Disposal of electronic products should be in accordance with local regulations for the recycling of electronic equipment., Do not disassemble or damage the memory modules, they may contain substances hazardous to health. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
