Patriot Memory Signature PSD48G320081S 8 GB pamäťový modul 1 x 8 GB DDR4 3200 Mhz
Kód: PAMPATSOO0053Podrobný popis
Patriot Memory Signature PSD48G320081S 8 GB pamäťový modul 1 x 8 GB DDR4 3200 Mhz| ECC | Nie |
| Typ vnútornej pamäte | DDR4 |
| Formát pamäte | 260-pin SO-DIMM |
| Podporované operačné systémy Windows | Áno |
| Napätie pamäte | 1.2 V |
| Podporované operačné systémy Linux | Áno |
| Vnútorná pamäť | 8 GB |
| Typ vyrovnávacej pamäte | Unregistered (unbuffered) |
| Podporované operačné systémy Mac | Áno |
| CAS latencia | 22 |
| Rozloženie pamäte (moduly x veľkosť) | 1 x 8 GB |
| Frekvencia pamäti | 3200 MHz |
| Komponent pre | Laptop |
| Výška | 30 mm |
| Hĺbka | 3 mm |
| Šírka | 69 mm |
| Hmotnosť | 9 g |
| Typ balenia | Blistr |
| Šírka balenia | 53 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 18 g |
| Výška balenia | 168 mm |
| Hĺbka balenia | 16 mm |
| HS kód | 84733020 |
| Osvedčenia o udržateľnosti | RoHS |
| Upozornenia | Do not disassemble or damage the memory modules, they may contain substances hazardous to health., Disposal of electronic products should be in accordance with local regulations for the recycling of electronic equipment., Keep out of the reach of children. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | SO-DIMM |
|---|---|
| EAN: | 814914027196 |
| ECC: | Nie |
| Typ vnútornej pamäte: | DDR4 |
| Formát pamäte: | 260-pin SO-DIMM |
| Podporované operačné systémy Windows: | Áno |
| Napätie pamäte: | 1.2 V |
| Podporované operačné systémy Linux: | Áno |
| Vnútorná pamäť: | 8 GB |
| Typ vyrovnávacej pamäte: | Unregistered (unbuffered) |
| Podporované operačné systémy Mac: | Áno |
| CAS latencia: | 22 |
| Rozloženie pamäte (moduly x veľkosť): | 1 x 8 GB |
| Frekvencia pamäti: | 3200 MHz |
| Komponent pre: | Laptop |
| Výška: | 30 mm |
| Hĺbka: | 3 mm |
| Šírka: | 69 mm |
| Hmotnosť: | 9 g |
| Typ balenia: | Blistr |
| Šírka balenia: | 53 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 18 g |
| Výška balenia: | 168 mm |
| Hĺbka balenia: | 16 mm |
| HS kód: | 84733020 |
| Osvedčenia o udržateľnosti: | RoHS |
| Upozornenia: | Do not disassemble or damage the memory modules, they may contain substances hazardous to health., Disposal of electronic products should be in accordance with local regulations for the recycling of electronic equipment., Keep out of the reach of children. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
