Patriot Memory Signature PSD516G480081S 16 GB pamäťový modul 1 x 16 GB DDR5 4800 Mhz
Kód: PAMPATSOO0062Podrobný popis
Patriot Memory Signature PSD516G480081S 16 GB pamäťový modul 1 x 16 GB DDR5 4800 Mhz| Typ vnútornej pamäte | DDR5 |
| Integrované ECC | Áno |
| Rozloženie pamäte (moduly x veľkosť) | 1 x 16 GB |
| ECC | Nie |
| CAS latencia | 40 |
| Vnútorná pamäť | 16 GB |
| Komponent pre | Laptop |
| Frekvencia pamäti | 4800 MHz |
| Formát pamäte | 262-pin SO-DIMM |
| Typ vyrovnávacej pamäte | Unregistered (unbuffered) |
| Napätie pamäte | 1.1 V |
| SPD profil | Áno |
| Hĺbka | 3 mm |
| Výška | 30 mm |
| Šírka | 69 mm |
| Hmotnosť | 9,5 g |
| Typ balenia | Box |
| Šírka balenia | 53 mm |
| Hĺbka balenia | 16 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 18,5 g |
| Výška balenia | 168 mm |
| Upozornenia | Keep out of the reach of children., Disposal of electronic products should be in accordance with local regulations for the recycling of electronic equipment., Do not disassemble or damage the memory modules, they may contain substances hazardous to health. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | SO-DIMM |
|---|---|
| EAN: | 814914029480 |
| Typ vnútornej pamäte: | DDR5 |
| Integrované ECC: | Áno |
| Rozloženie pamäte (moduly x veľkosť): | 1 x 16 GB |
| ECC: | Nie |
| CAS latencia: | 40 |
| Vnútorná pamäť: | 16 GB |
| Komponent pre: | Laptop |
| Frekvencia pamäti: | 4800 MHz |
| Formát pamäte: | 262-pin SO-DIMM |
| Typ vyrovnávacej pamäte: | Unregistered (unbuffered) |
| Napätie pamäte: | 1.1 V |
| SPD profil: | Áno |
| Hĺbka: | 3 mm |
| Výška: | 30 mm |
| Šírka: | 69 mm |
| Hmotnosť: | 9,5 g |
| Typ balenia: | Box |
| Šírka balenia: | 53 mm |
| Hĺbka balenia: | 16 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 18,5 g |
| Výška balenia: | 168 mm |
| Upozornenia: | Keep out of the reach of children., Disposal of electronic products should be in accordance with local regulations for the recycling of electronic equipment., Do not disassemble or damage the memory modules, they may contain substances hazardous to health. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
