Patriot Memory Viper Steel Viper Stee pamäťový modul 8 GB 1 x 8 GB DDR4 3200 Mhz
Kód: PAMPATSOO0059Podrobný popis
Patriot Memory Viper Steel Viper Stee pamäťový modul 8 GB 1 x 8 GB DDR4 3200 Mhz| ECC | Nie |
| Druh chladenia | Chladič |
| Podsvietenie | Nie |
| Komponent pre | Laptop |
| Vnútorná pamäť | 8 GB |
| Typ vnútornej pamäte | DDR4 |
| CAS latencia | CL18 |
| Napätie pamäte | 1.35 V |
| Rozloženie pamäte (moduly x veľkosť) | 1 x 8 GB |
| Frekvencia pamäti | 3200 MHz |
| Podpora pamäťových kanálov | Jednokanálový |
| Formát pamäte | 260-pin SO-DIMM |
| Hĺbka | 0,3 mm |
| Výška | 3 mm |
| Hmotnosť | 9,5 g |
| Šírka | 69 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 18,5 g |
| Typ balenia | Blistr |
| Šírka balenia | 10 mm |
| HS kód | 84733020 |
| Upozornenia | Do not disassemble or damage the memory modules, they may contain substances hazardous to health., Disposal of electronic products should be in accordance with local regulations for the recycling of electronic equipment., Keep out of the reach of children. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | SO-DIMM |
|---|---|
| EAN: | 814914029640 |
| ECC: | Nie |
| Druh chladenia: | Chladič |
| Podsvietenie: | Nie |
| Komponent pre: | Laptop |
| Vnútorná pamäť: | 8 GB |
| Typ vnútornej pamäte: | DDR4 |
| CAS latencia: | CL18 |
| Napätie pamäte: | 1.35 V |
| Rozloženie pamäte (moduly x veľkosť): | 1 x 8 GB |
| Frekvencia pamäti: | 3200 MHz |
| Podpora pamäťových kanálov: | Jednokanálový |
| Formát pamäte: | 260-pin SO-DIMM |
| Hĺbka: | 0,3 mm |
| Výška: | 3 mm |
| Hmotnosť: | 9,5 g |
| Šírka: | 69 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 18,5 g |
| Typ balenia: | Blistr |
| Šírka balenia: | 10 mm |
| HS kód: | 84733020 |
| Upozornenia: | Do not disassemble or damage the memory modules, they may contain substances hazardous to health., Disposal of electronic products should be in accordance with local regulations for the recycling of electronic equipment., Keep out of the reach of children. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
