PNY MN8GSD42666 pamäťový modul 8 GB 1 x 8 GB DDR4 260-pin SO-DIMM
Kód: PAMPNYSOO0022Podrobný popis
PNY MN8GSD42666 pamäťový modul 8 GB 1 x 8 GB DDR4 260-pin SO-DIMM| Typ vnútornej pamäte | DDR4 |
| Vnútorná pamäť | 8 GB |
| Frekvencia pamäti | 2666 MHz |
| CAS latencia | 19 |
| Komponent pre | Laptop |
| Formát pamäte | 260-pin SO-DIMM |
| Rozloženie pamäte (moduly x veľkosť) | 1 x 8 GB |
Dodatočné parametre
| Kategória: | SO-DIMM |
|---|---|
| EAN: | 3536403405250 |
| Typ vnútornej pamäte: | DDR4 |
| Vnútorná pamäť: | 8 GB |
| Frekvencia pamäti: | 2666 MHz |
| CAS latencia: | 19 |
| Komponent pre: | Laptop |
| Formát pamäte: | 260-pin SO-DIMM |
| Rozloženie pamäte (moduly x veľkosť): | 1 x 8 GB |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
