RAM Patriot Signature 32GB (1x32GB) DDR5 5600MHz CL46 SODIMM
Kód: PAMPATSOO0065Podrobný popis
RAM Patriot Signature 32GB (1x32GB) DDR5 5600MHz CL46 SODIMM| Frekvencia pamäti | 5600 MHz |
| Rozloženie pamäte (moduly x veľkosť) | 1 x 32 GB |
| Vnútorná pamäť | 32 GB |
| Napätie pamäte | 1.1 |
| Integrované ECC | Áno |
| Komponent pre | Laptop |
| Podsvietenie | Nie |
| Typ vnútornej pamäte | DDR5 |
| CAS latencia | 46 |
| Upozornenia | Do not disassemble or damage the memory modules, they may contain substances hazardous to health., Keep out of the reach of children., Disposal of electronic products should be in accordance with local regulations for the recycling of electronic equipment. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | SO-DIMM |
|---|---|
| EAN: | 4711378424980 |
| Frekvencia pamäti: | 5600 MHz |
| Rozloženie pamäte (moduly x veľkosť): | 1 x 32 GB |
| Vnútorná pamäť: | 32 GB |
| Napätie pamäte: | 1.1 |
| Integrované ECC: | Áno |
| Komponent pre: | Laptop |
| Podsvietenie: | Nie |
| Typ vnútornej pamäte: | DDR5 |
| CAS latencia: | 46 |
| Upozornenia: | Do not disassemble or damage the memory modules, they may contain substances hazardous to health., Keep out of the reach of children., Disposal of electronic products should be in accordance with local regulations for the recycling of electronic equipment. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
