Silicon Power SP004GLSTU160N02 4 GB pamäťový modul 1 x 4 GB DDR3L 1600 Mhz
Kód: PAMSLPSOO0021Podrobný popis
Silicon Power SP004GLSTU160N02 4 GB pamäťový modul 1 x 4 GB DDR3L 1600 Mhz| Napätie pamäte | 1.35 V |
| Komponent pre | Laptop |
| CAS latencia | 11 |
| Modulová konfigurácia | 512M x 8 |
| Farba | Zelená |
| Vnútorná pamäť | 4 GB |
| Frekvencia pamäti | 1600 MHz |
| Formát pamäte | 204-pin SO-DIMM |
| Typ vnútornej pamäte | DDR3L |
| Rozloženie pamäte (moduly x veľkosť) | 1 x 4 GB |
Dodatočné parametre
| Kategória: | SO-DIMM |
|---|---|
| EAN: | 4712702631234 |
| Napätie pamäte: | 1.35 V |
| Komponent pre: | Laptop |
| CAS latencia: | 11 |
| Modulová konfigurácia: | 512M x 8 |
| Farba: | Zelená |
| Vnútorná pamäť: | 4 GB |
| Frekvencia pamäti: | 1600 MHz |
| Formát pamäte: | 204-pin SO-DIMM |
| Typ vnútornej pamäte: | DDR3L |
| Rozloženie pamäte (moduly x veľkosť): | 1 x 4 GB |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
