Ponožky Good Loot World of Warcraft - For The Horde Čierna
Kód: GDGCENSKA0004Podrobný popis
Ponožky Good Loot World of Warcraft - For The Horde Čierna| Žehlenie | Nie |
| Veľkosť | 39 - 46 cm |
| Veková skupina spotrebiteľov | Dospelý |
| Téma | World of Warcraft |
| Typ ponožiek | Klasické ponožky |
| Maximálna teplota prania | 30 °C |
| Hlavná farba produktu | Čierna |
| Typ pohlavia | Unisex |
| Popis materiálu (názov, %) | Bavlna 80%, polyamid 15%, elastan 5% |
| Materiál | Bavlna, Polyamid, Elastan |
| Upozornenia | Wash at the temperature indicated on the label., Do not dry with underwear., Avoid contact with sharp objects. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Socks |
|---|---|
| EAN: | 5908305250555 |
| Žehlenie: | Nie |
| Veľkosť: | 39 - 46 cm |
| Veková skupina spotrebiteľov: | Dospelý |
| Téma: | World of Warcraft |
| Typ ponožiek: | Klasické ponožky |
| Maximálna teplota prania: | 30 °C |
| Hlavná farba produktu: | Čierna |
| Typ pohlavia: | Unisex |
| Popis materiálu (názov, %): | Bavlna 80%, polyamid 15%, elastan 5% |
| Materiál: | Bavlna, Polyamid, Elastan |
| Upozornenia: | Wash at the temperature indicated on the label., Do not dry with underwear., Avoid contact with sharp objects. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
