Ponožky Good Loot World of Warcraft - Glory To The Alliance Modrá
Kód: GDGCENSKA0005Podrobný popis
Ponožky Good Loot World of Warcraft - Glory To The Alliance Modrá| Typ ponožiek | Klasické ponožky |
| Téma | World of Warcraft |
| Žehlenie | Nie |
| Maximálna teplota prania | 30 °C |
| Hlavná farba produktu | Modrá |
| Veková skupina spotrebiteľov | Dospelý |
| Veľkosť | 39 - 46 cm |
| Typ pohlavia | Unisex |
| Materiál | Polyamid, Elastan, Bavlna |
| Popis materiálu (názov, %) | Bavlna 80%, polyamid 15%, elastan 5% |
| Upozornenia | Do not dry with underwear., Wash at the temperature indicated on the label., Avoid contact with sharp objects. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Socks |
|---|---|
| EAN: | 5908305250548 |
| Typ ponožiek: | Klasické ponožky |
| Téma: | World of Warcraft |
| Žehlenie: | Nie |
| Maximálna teplota prania: | 30 °C |
| Hlavná farba produktu: | Modrá |
| Veková skupina spotrebiteľov: | Dospelý |
| Veľkosť: | 39 - 46 cm |
| Typ pohlavia: | Unisex |
| Materiál: | Polyamid, Elastan, Bavlna |
| Popis materiálu (názov, %): | Bavlna 80%, polyamid 15%, elastan 5% |
| Upozornenia: | Do not dry with underwear., Wash at the temperature indicated on the label., Avoid contact with sharp objects. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
