Ponožky po členky Good Loot Diablo IV - Lilith's Bloodthread Červená
Kód: GDGCENSKA0003Podrobný popis
Ponožky po členky Good Loot Diablo IV - Lilith's Bloodthread Červená| Maximálna teplota prania | 30 °C |
| Téma | Diablo IV |
| Typ pohlavia | Unisex |
| Žehlenie | Nie |
| Typ ponožiek | Vysoké ponožky |
| Hlavná farba produktu | Červená |
| Veková skupina spotrebiteľov | Dospelý |
| Veľkosť | 39 - 46 cm |
| Materiál | Bavlna, Elastan, Polyamid |
| Popis materiálu (názov, %) | Bavlna 80%, polyamid 15%, elastan 5% |
| Upozornenia | Do not dry with underwear., Wash at the temperature indicated on the label., Avoid contact with sharp objects. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Socks |
|---|---|
| EAN: | 5908305250081 |
| Maximálna teplota prania: | 30 °C |
| Téma: | Diablo IV |
| Typ pohlavia: | Unisex |
| Žehlenie: | Nie |
| Typ ponožiek: | Vysoké ponožky |
| Hlavná farba produktu: | Červená |
| Veková skupina spotrebiteľov: | Dospelý |
| Veľkosť: | 39 - 46 cm |
| Materiál: | Bavlna, Elastan, Polyamid |
| Popis materiálu (názov, %): | Bavlna 80%, polyamid 15%, elastan 5% |
| Upozornenia: | Do not dry with underwear., Wash at the temperature indicated on the label., Avoid contact with sharp objects. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
