Garmin STRIKER Vivid 7cv lokalizátor rýb 17,8 cm (7") 500 W
Kód: LIWGARSON0007Podrobný popis
Garmin STRIKER Vivid 7cv lokalizátor rýb 17,8 cm (7") 500 W| Hmotnosť | 800 g |
| Rozmery (š x h x v) | 23,5 x 14 x 5,8 mm |
| Uhlopriečka displeja | 17,8 cm (7") |
| Rozlíšenie displeja | 800 x 480 px |
| Podsvietenie | Áno |
| Frekvencia | 200 kHz |
| RMS výkon | 500 W |
| Kód medzinárodnej ochrany (IP) | IPX7 |
| Vodeodolný | Áno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sonars and echo sounders |
|---|---|
| EAN: | 753759268398 |
| Hmotnosť: | 800 g |
| Rozmery (š x h x v): | 23,5 x 14 x 5,8 mm |
| Uhlopriečka displeja: | 17,8 cm (7") |
| Rozlíšenie displeja: | 800 x 480 px |
| Podsvietenie: | Áno |
| Frekvencia: | 200 kHz |
| RMS výkon: | 500 W |
| Kód medzinárodnej ochrany (IP): | IPX7 |
| Vodeodolný: | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
