Garmin STRIKER Vivid 9sv lokalizátor rýb 500 W
Kód: LIWGARSON0008Podrobný popis
Garmin STRIKER Vivid 9sv lokalizátor rýb 500 W| Rozmery (š x h x v) | 282 x 165 x 60 mm |
| Hmotnosť | 1,1 kg |
| Rozlíšenie displeja | 800 x 480 px |
| RMS výkon | 500 W |
| Kód medzinárodnej ochrany (IP) | IPX7 |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sonars and echo sounders |
|---|---|
| EAN: | 753759268411 |
| Rozmery (š x h x v): | 282 x 165 x 60 mm |
| Hmotnosť: | 1,1 kg |
| Rozlíšenie displeja: | 800 x 480 px |
| RMS výkon: | 500 W |
| Kód medzinárodnej ochrany (IP): | IPX7 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
