DEFENDER SOUNDBAR Z2 6W LED WHITE
Kód: GKSDFNSOU0001Podrobný popis
DEFENDER SOUNDBAR Z2 6W LED WHITE| USB pripojenie | Áno |
| USB port pre nabíjanie | Áno |
| Technológia prepojenia | Kábel |
| Odporúčané použitie | PC / Laptop |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Stručný návod | Áno |
| Záručný list | Áno |
| Odstup signálu od šumu (SNR) | 70 dB |
| Frekvenčný rozsah | 80 - 18000 Hz |
| RMS výkon | 6 W |
| Ovládanie hlasitosti | Kľučka |
| Farba | Biela |
| Dizajn produktu | Kocka |
| Počet meničov | 1 |
| Počet reproduktorov | 2 |
| Typ balenia | Box |
| Osvedčenia o udržateľnosti | RoHS |
| Upozornenia | Keep out of the reach of children., The product contains batteries that may be harmful to the environment. Dispose of at suitable collection points., Do not expose to open flames or high temperatures. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Soundbars |
|---|---|
| EAN: | 4745091890715 |
| USB pripojenie: | Áno |
| USB port pre nabíjanie: | Áno |
| Technológia prepojenia: | Kábel |
| Odporúčané použitie: | PC / Laptop |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Stručný návod: | Áno |
| Záručný list: | Áno |
| Odstup signálu od šumu (SNR): | 70 dB |
| Frekvenčný rozsah: | 80 - 18000 Hz |
| RMS výkon: | 6 W |
| Ovládanie hlasitosti: | Kľučka |
| Farba: | Biela |
| Dizajn produktu: | Kocka |
| Počet meničov: | 1 |
| Počet reproduktorov: | 2 |
| Typ balenia: | Box |
| Osvedčenia o udržateľnosti: | RoHS |
| Upozornenia: | Keep out of the reach of children., The product contains batteries that may be harmful to the environment. Dispose of at suitable collection points., Do not expose to open flames or high temperatures. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
