Samsung HW-S800D/EN soundbar reproduktor Čierna 3.1.2 kanály/kanálov
Kód: GKSSA1SOU0108Podrobný popis
Samsung HW-S800D/EN soundbar reproduktor Čierna 3.1.2 kanály/kanálov| Bluetooth | Áno |
| Verzia Bluetooth | 5.2 |
| Wi-Fi | Áno |
| Technológia prepojenia | Káblový a bezdrôtový |
| Počet HDMI portov | 1 |
| Počet výstupov HDMI | 1 |
| Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia | Áno |
| Montáž na stenu | Áno |
| Počet priložených produktov | 1 kusov |
| Nočný režim | Áno |
| Podporované zvukové formáty | OGG, FLAC, MP3, AAC, LPCM, WAV, ALAC, AIFF |
| Podpora Apple AirPlay 2 | Áno |
| Farba | Čierna |
| Zabudovaný Chromecast | Áno |
| Q-Symphony | Áno |
| Funkcia SpaceFit Sound | Áno |
| Montovateľné na stenu | Áno |
| Spotify Connect | Áno |
| Hĺbka | 39,9 mm |
| Šírka | 1160 mm |
| Šírka subwoofera | 23,8 cm |
| Výška | 38 mm |
| Hĺbka subwoofera | 23,8 cm |
| Hmotnost subwoofera | 6,4 kg |
| Hmotnosť SoundBar | 1,4 kg |
| Výška subwoofera | 24,1 cm |
| Spotreba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Spotreba energie subwoofera | 26 W |
| Spotreba energie soundbaru | 28 W |
| Audio dekodéry | Dolby Digital Plus, Dolby Digital 5.1, Dolby Atmos, Dolby TrueHD |
| Ekvalizér | Áno |
| Výstupné zvukové kanály | 3.1.2 kanály/kanálov |
| Režimy ekvalizéra | Adaptívny, Game Pro, Štandardný, Rozšírenie priestorového zvuku |
| Hmotnosť vrátane balenia | 11 kg |
| Hĺbka balenia | 294 mm |
| Výška balenia | 371 mm |
| Šírka balenia | 1232 mm |
| Samsung technológie(AV/TV) | Active Voice Amplifier, SmartThings, Tap Sound |
| Počet reproduktorov | 10 |
| Subwoofer súčasťou | Áno |
| Pripojenie subwoofera | Bezdrôtový |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Soundbars |
|---|---|
| EAN: | 8806095447704 |
| Bluetooth: | Áno |
| Verzia Bluetooth: | 5.2 |
| Wi-Fi: | Áno |
| Technológia prepojenia: | Káblový a bezdrôtový |
| Počet HDMI portov: | 1 |
| Počet výstupov HDMI: | 1 |
| Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia: | Áno |
| Montáž na stenu: | Áno |
| Počet priložených produktov: | 1 kusov |
| Nočný režim: | Áno |
| Podporované zvukové formáty: | OGG, FLAC, MP3, AAC, LPCM, WAV, ALAC, AIFF |
| Podpora Apple AirPlay 2: | Áno |
| Farba: | Čierna |
| Zabudovaný Chromecast: | Áno |
| Q-Symphony: | Áno |
| Funkcia SpaceFit Sound: | Áno |
| Montovateľné na stenu: | Áno |
| Spotify Connect: | Áno |
| Hĺbka: | 39,9 mm |
| Šírka: | 1160 mm |
| Šírka subwoofera: | 23,8 cm |
| Výška: | 38 mm |
| Hĺbka subwoofera: | 23,8 cm |
| Hmotnost subwoofera: | 6,4 kg |
| Hmotnosť SoundBar: | 1,4 kg |
| Výška subwoofera: | 24,1 cm |
| Spotreba energie (v pohotovosti): | 0,5 W |
| Spotreba energie subwoofera: | 26 W |
| Spotreba energie soundbaru: | 28 W |
| Audio dekodéry: | Dolby Digital Plus, Dolby Digital 5.1, Dolby Atmos, Dolby TrueHD |
| Ekvalizér: | Áno |
| Výstupné zvukové kanály: | 3.1.2 kanály/kanálov |
| Režimy ekvalizéra: | Adaptívny, Game Pro, Štandardný, Rozšírenie priestorového zvuku |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 11 kg |
| Hĺbka balenia: | 294 mm |
| Výška balenia: | 371 mm |
| Šírka balenia: | 1232 mm |
| Samsung technológie(AV/TV): | Active Voice Amplifier, SmartThings, Tap Sound |
| Počet reproduktorov: | 10 |
| Subwoofer súčasťou: | Áno |
| Pripojenie subwoofera: | Bezdrôtový |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
