Garmin fēnix 8 Pro 3,56 cm (1.4") AMOLED 47 mm Digitálny 454 x 454 px Dotyková obrazovka Grafit, Titán Wi-Fi GPS
Kód: SIAGARZEG0409Podrobný popis
Garmin fēnix 8 Pro 3,56 cm (1.4") AMOLED 47 mm Digitálny 454 x 454 px Dotyková obrazovka Grafit, Titán Wi-Fi GPS| Bluetooth | Áno |
| USB vstup | Nie |
| NFC | Áno |
| Wi-Fi | Áno |
| Pripojenie slúchadiel | Nie |
| Vstavané reproduktory | Áno |
| Zabudovaný mikrofón | Áno |
| FM rádio | Nie |
| Integrovaná kamera | Nie |
| Flash pamäť | 32 GB |
| Podporované mobilné operačné systémy | iOS, Android |
| Návod na použitie | Áno |
| Nabíjačka | Áno |
| Merač zrýchlenia | Áno |
| Navrhované aktivity | Tenis, Práca s dýchaním, Box, Pilates, Jazdenie, Paddling, Turistika, Outdoor rowing, Plachtenie, Surfovanie, HIIT, Stair stepper, Beh, Skateboarding, Hokej, Rybárčenie, Baseball, Potápanie, Rowing, Bicyklovanie, Badminton, Gymnastika, Lyžovanie, Lov, Golf, Triatlon, Futbal, Jazda na snowboarde, Šplhanie, Plávanie, Yoga, Volejbal, Chôdza, Basketbal, Motor sports |
| Meranie tepovej frekvencie | Automatický, Manuálne |
| Barometrický výškomer | Áno |
| Sledovanie aktivity | Áno |
| Režim Triathlon | Áno |
| Funkcia monitorovania stresu | Áno |
| Elektronický kompas | Áno |
| Meranie efektívnosti tréningu | Áno |
| Spálené kalórie | Áno |
| Budík | Áno |
| Správa osobných informácií | Krokomer, Stopky, Budík, Kalendár, Kalkulačka |
| Sledovač aktivity | Áno |
| Inteligentné upozornenie | Áno |
| Upozornenie na hovory | Áno |
| Časovač | Áno |
| Senzor teploty kože | Áno |
| Hĺbkový snímač | Áno |
| SMS | Áno |
| Detekcia spánkového apnoe | Áno |
| Zobrazenie počasia | Áno |
| Monitor srdcovej činnosti | Áno |
| Find my phone funkcia | Áno |
| Funkcia virtuálneho protivníka | Áno |
| Podporované aplikácie | Connect IQ |
| Hudobný prehrávač | Áno |
| Aktívne minúty | Áno |
| Teplomer | Áno |
| Návrh doby odpočinku | Áno |
| Oznámenia kalendára | Áno |
| Viacero cyklistických profilov | Áno |
| Odporúčanie pre tréning | Áno |
| Gyroskop | Áno |
| Automatická pauza | Áno |
| Výpočet plochy | Áno |
| Ovládanie hudby | Áno |
| Rozšírené svičenia | Áno |
| Vstavaný krokomer | Áno |
| Možnosť aktualizácie firmvéru | Áno |
| Prejdená vzdialenosť | Áno |
| Snímač okolitého osvetlenia | Áno |
| Kvalita spánku | Áno |
| Funkcia virtuálneho partnera | Áno |
| Snímač kyslíka v krvi | Áno |
| Kalendár | Áno |
| Funkcia výstrahy SOS | Áno |
| Upozornenie na správy SMS | Áno |
| Intervalový tréning | Áno |
| Stopky | Áno |
| Vyhradené tlačidlá pre SmartWatch | Funkcia |
| Hĺbka | 47 mm |
| Šírka | 47 mm |
| Hrúbka | 1,6 cm |
| Hmotnosť | 77 g |
| Šírka pásky | 2,2 cm |
| Životnosť batérie (max.) | 360 h |
| Typ batérie | Zabudovaná batéria, Lithium-ion (Li-ion) |
| Životnosť batérie | 15 dni |
| Životnosť batérie (režim GPS) | 70 h |
| Technológia zobrazenia | AMOLED |
| Vždy zapnutý displej | Áno |
| Rozlíšenie displeja | 454 x 454 px |
| Farebný displej | Áno |
| Typ skla hodiniek | Zafír |
| Typ displeja | Digitálny |
| Dotyková obrazovka | Áno |
| Uhlopriečka obrazovky | 3,56 cm |
| Uhlopriečka displeja | 3,56 cm (1.4") |
| Satelitný systém Quasi-Zenith (QZSS) | Áno |
| GPS | Áno |
| GLONASS | Áno |
| Galileo | Áno |
| BeiDou | Áno |
| Kompatibilita s externými zariadeniami | Áno |
| Pripojenie k mobilnej sieti | Áno |
| Materiál puzdra na hodinky | Polymér, Titán |
| Farba pracky | Šedá |
| Tvar | Kolo |
| Veľkosť zápästia | 125 - 208 mm |
| Postavenie na trhu | Športové hodinky |
| Ochranné funkcie | Vode odolné |
| Odolnosť proti vode | 10 bankomat |
| Farba puzdra na hodinky | Grafit, Titán |
| Veľkosť puzdra na hodinky | 47 mm |
| Materiál pásky | Silikón |
| Farba pásky | Čierna |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sports watches |
|---|---|
| EAN: | 753759350949 |
| Bluetooth: | Áno |
| USB vstup: | Nie |
| NFC: | Áno |
| Wi-Fi: | Áno |
| Pripojenie slúchadiel: | Nie |
| Vstavané reproduktory: | Áno |
| Zabudovaný mikrofón: | Áno |
| FM rádio: | Nie |
| Integrovaná kamera: | Nie |
| Flash pamäť: | 32 GB |
| Podporované mobilné operačné systémy: | iOS, Android |
| Návod na použitie: | Áno |
| Nabíjačka: | Áno |
| Merač zrýchlenia: | Áno |
| Navrhované aktivity: | Tenis, Práca s dýchaním, Box, Pilates, Jazdenie, Paddling, Turistika, Outdoor rowing, Plachtenie, Surfovanie, HIIT, Stair stepper, Beh, Skateboarding, Hokej, Rybárčenie, Baseball, Potápanie, Rowing, Bicyklovanie, Badminton, Gymnastika, Lyžovanie, Lov, Golf, Triatlon, Futbal, Jazda na snowboarde, Šplhanie, Plávanie, Yoga, Volejbal, Chôdza, Basketbal, Motor sports |
| Meranie tepovej frekvencie: | Automatický, Manuálne |
| Barometrický výškomer: | Áno |
| Sledovanie aktivity: | Áno |
| Režim Triathlon: | Áno |
| Funkcia monitorovania stresu: | Áno |
| Elektronický kompas: | Áno |
| Meranie efektívnosti tréningu: | Áno |
| Spálené kalórie: | Áno |
| Budík: | Áno |
| Správa osobných informácií: | Krokomer, Stopky, Budík, Kalendár, Kalkulačka |
| Sledovač aktivity: | Áno |
| Inteligentné upozornenie: | Áno |
| Upozornenie na hovory: | Áno |
| Časovač: | Áno |
| Senzor teploty kože: | Áno |
| Hĺbkový snímač: | Áno |
| SMS: | Áno |
| Detekcia spánkového apnoe: | Áno |
| Zobrazenie počasia: | Áno |
| Monitor srdcovej činnosti: | Áno |
| Find my phone funkcia: | Áno |
| Funkcia virtuálneho protivníka: | Áno |
| Podporované aplikácie: | Connect IQ |
| Hudobný prehrávač: | Áno |
| Aktívne minúty: | Áno |
| Teplomer: | Áno |
| Návrh doby odpočinku: | Áno |
| Oznámenia kalendára: | Áno |
| Viacero cyklistických profilov: | Áno |
| Odporúčanie pre tréning: | Áno |
| Gyroskop: | Áno |
| Automatická pauza: | Áno |
| Výpočet plochy: | Áno |
| Ovládanie hudby: | Áno |
| Rozšírené svičenia: | Áno |
| Vstavaný krokomer: | Áno |
| Možnosť aktualizácie firmvéru: | Áno |
| Prejdená vzdialenosť: | Áno |
| Snímač okolitého osvetlenia: | Áno |
| Kvalita spánku: | Áno |
| Funkcia virtuálneho partnera: | Áno |
| Snímač kyslíka v krvi: | Áno |
| Kalendár: | Áno |
| Funkcia výstrahy SOS: | Áno |
| Upozornenie na správy SMS: | Áno |
| Intervalový tréning: | Áno |
| Stopky: | Áno |
| Vyhradené tlačidlá pre SmartWatch: | Funkcia |
| Hĺbka: | 47 mm |
| Šírka: | 47 mm |
| Hrúbka: | 1,6 cm |
| Hmotnosť: | 77 g |
| Šírka pásky: | 2,2 cm |
| Životnosť batérie (max.): | 360 h |
| Typ batérie: | Zabudovaná batéria, Lithium-ion (Li-ion) |
| Životnosť batérie: | 15 dni |
| Životnosť batérie (režim GPS): | 70 h |
| Technológia zobrazenia: | AMOLED |
| Vždy zapnutý displej: | Áno |
| Rozlíšenie displeja: | 454 x 454 px |
| Farebný displej: | Áno |
| Typ skla hodiniek: | Zafír |
| Typ displeja: | Digitálny |
| Dotyková obrazovka: | Áno |
| Uhlopriečka obrazovky: | 3,56 cm |
| Uhlopriečka displeja: | 3,56 cm (1.4") |
| Satelitný systém Quasi-Zenith (QZSS): | Áno |
| GPS: | Áno |
| GLONASS: | Áno |
| Galileo: | Áno |
| BeiDou: | Áno |
| Kompatibilita s externými zariadeniami: | Áno |
| Pripojenie k mobilnej sieti: | Áno |
| Materiál puzdra na hodinky: | Polymér, Titán |
| Farba pracky: | Šedá |
| Tvar: | Kolo |
| Veľkosť zápästia: | 125 - 208 mm |
| Postavenie na trhu: | Športové hodinky |
| Ochranné funkcie: | Vode odolné |
| Odolnosť proti vode: | 10 bankomat |
| Farba puzdra na hodinky: | Grafit, Titán |
| Veľkosť puzdra na hodinky: | 47 mm |
| Materiál pásky: | Silikón |
| Farba pásky: | Čierna |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
