Garmin Forerunner 265S 2,79 cm (1.1") AMOLED 42 mm Digitálny 360 x 360 px Dotyková obrazovka Čierna, Šedá Wi-Fi GPS
Kód: SIAGARZEG0377Podrobný popis
Garmin Forerunner 265S 2,79 cm (1.1") AMOLED 42 mm Digitálny 360 x 360 px Dotyková obrazovka Čierna, Šedá Wi-Fi GPS| USB vstup | Nie |
| Wi-Fi | Áno |
| Bluetooth | Áno |
| Pripojenie slúchadiel | Bluetooth |
| Podporované mobilné operačné systémy | Android, iOS |
| Integrovaná kamera | Nie |
| Flash pamäť | 8 GB |
| Monitor srdcovej činnosti | Áno |
| Snímač okolitého osvetlenia | Áno |
| Kvalita spánku | Áno |
| Časovač | Áno |
| Teplomer | Áno |
| Navrhované aktivity | Plávanie, Fitness, Beh, Pilates, Bicyklovanie, Yoga |
| Bežecká dynamika | Áno |
| Merač zrýchlenia | Áno |
| Kalendár | Áno |
| Zobrazenie počasia | Áno |
| Elektronický kompas | Áno |
| Prejdená vzdialenosť | Áno |
| Funkcia monitorovania stresu | Áno |
| Vstavaný krokomer | Áno |
| Spálené kalórie | Áno |
| Gyroskop | Áno |
| Budík | Áno |
| Stopky | Áno |
| Snímač kyslíka v krvi | Áno |
| Hĺbka | 41,7 mm |
| Šírka | 41,7 mm |
| Hrúbka | 1,29 cm |
| Hmotnosť | 39 g |
| Životnosť batérie (režim GPS) | 24 h |
| Typ batérie | Zabudovaná batéria |
| Životnosť batérie | 15 dni |
| Typ displeja | Digitálny |
| Uhlopriečka displeja | 2,79 cm (1.1") |
| Farebný displej | Áno |
| Rozlíšenie displeja | 360 x 360 px |
| Dotyková obrazovka | Áno |
| Technológia zobrazenia | AMOLED |
| Pripojenie k mobilnej sieti | Nie |
| GPS | Áno |
| GLONASS | Áno |
| Galileo | Áno |
| Odolnosť proti vode | 5 bankomat |
| Veľkosť puzdra na hodinky | 42 mm |
| Veľkosť zápästia | 115 - 178 mm |
| Farba puzdra na hodinky | Čierna, Šedá |
| Materiál puzdra na hodinky | Polymér vystužený sklenenými vláknami (GFRP) |
| Farba pásky | Čierna, Žltá |
| Postavenie na trhu | Športové hodinky |
| Tvar | Kolo |
| Materiál pásky | Silikón |
| Veľkosť pásu | Jedna veľkosť |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sports watches |
|---|---|
| EAN: | 753759313746 |
| USB vstup: | Nie |
| Wi-Fi: | Áno |
| Bluetooth: | Áno |
| Pripojenie slúchadiel: | Bluetooth |
| Podporované mobilné operačné systémy: | Android, iOS |
| Integrovaná kamera: | Nie |
| Flash pamäť: | 8 GB |
| Monitor srdcovej činnosti: | Áno |
| Snímač okolitého osvetlenia: | Áno |
| Kvalita spánku: | Áno |
| Časovač: | Áno |
| Teplomer: | Áno |
| Navrhované aktivity: | Plávanie, Fitness, Beh, Pilates, Bicyklovanie, Yoga |
| Bežecká dynamika: | Áno |
| Merač zrýchlenia: | Áno |
| Kalendár: | Áno |
| Zobrazenie počasia: | Áno |
| Elektronický kompas: | Áno |
| Prejdená vzdialenosť: | Áno |
| Funkcia monitorovania stresu: | Áno |
| Vstavaný krokomer: | Áno |
| Spálené kalórie: | Áno |
| Gyroskop: | Áno |
| Budík: | Áno |
| Stopky: | Áno |
| Snímač kyslíka v krvi: | Áno |
| Hĺbka: | 41,7 mm |
| Šírka: | 41,7 mm |
| Hrúbka: | 1,29 cm |
| Hmotnosť: | 39 g |
| Životnosť batérie (režim GPS): | 24 h |
| Typ batérie: | Zabudovaná batéria |
| Životnosť batérie: | 15 dni |
| Typ displeja: | Digitálny |
| Uhlopriečka displeja: | 2,79 cm (1.1") |
| Farebný displej: | Áno |
| Rozlíšenie displeja: | 360 x 360 px |
| Dotyková obrazovka: | Áno |
| Technológia zobrazenia: | AMOLED |
| Pripojenie k mobilnej sieti: | Nie |
| GPS: | Áno |
| GLONASS: | Áno |
| Galileo: | Áno |
| Odolnosť proti vode: | 5 bankomat |
| Veľkosť puzdra na hodinky: | 42 mm |
| Veľkosť zápästia: | 115 - 178 mm |
| Farba puzdra na hodinky: | Čierna, Šedá |
| Materiál puzdra na hodinky: | Polymér vystužený sklenenými vláknami (GFRP) |
| Farba pásky: | Čierna, Žltá |
| Postavenie na trhu: | Športové hodinky |
| Tvar: | Kolo |
| Materiál pásky: | Silikón |
| Veľkosť pásu: | Jedna veľkosť |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
