Garmin tactix 7 3,56 cm (1.4") MIP 51 mm Digitálne hodinky 280 x 280 px Dotykový displej Wi-Fi GPS Čierne
Kód: SIAGARZEG0404Podrobný popis
Garmin tactix 7 3,56 cm (1.4") MIP 51 mm Digitálne hodinky 280 x 280 px Dotykový displej Wi-Fi GPS Čierne| USB vstup | Nie |
| Wi-Fi | Áno |
| Bluetooth | Áno |
| Podporované mobilné operačné systémy | iOS, Android |
| Flash pamäť | 32 GB |
| Návod na použitie | Áno |
| Barometrický výškomer | Áno |
| Navrhované aktivity | Bicyklovanie, Golf, Pilates, Beh, HIIT, Plávanie, Yoga |
| Merač zrýchlenia | Áno |
| Vojenský štandard | MIL-STD-810G |
| Kvalita spánku | Áno |
| Funkcia virtuálneho partnera | Áno |
| Find my phone funkcia | Áno |
| Funkcia virtuálneho protivníka | Áno |
| Monitor srdcovej činnosti | Áno |
| Gyroskop | Áno |
| Automatická pauza | Áno |
| Výškomer | Áno |
| Meranie efektívnosti tréningu | Áno |
| Upozornenie na počasie | Áno |
| Budík | Áno |
| Barometer | Áno |
| Ovládanie hudby | Áno |
| Prejdená vzdialenosť | Áno |
| Bežecká dynamika | Áno |
| Kalendár | Áno |
| Aktívne minúty | Áno |
| Teplomer | Áno |
| Návrh doby odpočinku | Áno |
| Hĺbka | 51 mm |
| Šírka | 51 mm |
| Rozmery (š x h x v) | 51 x 51 x 16 mm |
| Hrúbka | 1,65 cm |
| Šírka pásky | 2,6 cm |
| Hmotnosť | 96 g |
| Životnosť batérie | 31 dni |
| Životnosť batérie (režim GPS) | 89 h |
| Životnosť batérie (úsporný režim) | 984 h |
| Farebný displej | Áno |
| Uhlopriečka displeja | 3,56 cm (1.4") |
| Dotyková obrazovka | Áno |
| Technológia zobrazenia | AMOLED |
| Typ displeja | AMOLED |
| Rozlíšenie displeja | 454 x 454 px |
| Uhlopriečka obrazovky | 3,56 cm |
| Typ skla hodiniek | Zafír |
| GPS | Áno |
| Galileo | Áno |
| Kompatibilita s externými zariadeniami | Áno |
| GLONASS | Áno |
| Veľkosť pásu | Jedna veľkosť |
| Tvar | Kolo |
| Farba pracky | Čierna |
| Veľkosť zápästia | 127 - 210 mm |
| Materiál puzdra na hodinky | Polymér vystužený sklenenými vláknami (GFRP), Titán |
| Veľkosť puzdra na hodinky | 51 mm |
| Vodeodolný | Áno |
| Odporúčané pohlavia | Akékoľvek pohlavie |
| Farba puzdra na hodinky | Čierna |
| Odolnosť proti vode | 10 bankomat |
| Postavenie na trhu | Smartwatch |
| Ochranné funkcie | Vode odolné, Vodeodolný |
| Typ uzáveru | Zapínanie na pracku |
| Materiál šošovky | Zafír |
| Materiál pásky | Silikón |
| Farba pásky | Čierna |
| Upozornenia | The battery in the watch should not be replaced by unauthorised persons. If the battery runs out, contact an authorised service centre., Do not expose the product to extreme temperatures or direct sunlight., Avoid prolonged contact with water to prevent damage to the device. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sports watches |
|---|---|
| EAN: | 753759329655 |
| USB vstup: | Nie |
| Wi-Fi: | Áno |
| Bluetooth: | Áno |
| Podporované mobilné operačné systémy: | iOS, Android |
| Flash pamäť: | 32 GB |
| Návod na použitie: | Áno |
| Barometrický výškomer: | Áno |
| Navrhované aktivity: | Bicyklovanie, Golf, Pilates, Beh, HIIT, Plávanie, Yoga |
| Merač zrýchlenia: | Áno |
| Vojenský štandard: | MIL-STD-810G |
| Kvalita spánku: | Áno |
| Funkcia virtuálneho partnera: | Áno |
| Find my phone funkcia: | Áno |
| Funkcia virtuálneho protivníka: | Áno |
| Monitor srdcovej činnosti: | Áno |
| Gyroskop: | Áno |
| Automatická pauza: | Áno |
| Výškomer: | Áno |
| Meranie efektívnosti tréningu: | Áno |
| Upozornenie na počasie: | Áno |
| Budík: | Áno |
| Barometer: | Áno |
| Ovládanie hudby: | Áno |
| Prejdená vzdialenosť: | Áno |
| Bežecká dynamika: | Áno |
| Kalendár: | Áno |
| Aktívne minúty: | Áno |
| Teplomer: | Áno |
| Návrh doby odpočinku: | Áno |
| Hĺbka: | 51 mm |
| Šírka: | 51 mm |
| Rozmery (š x h x v): | 51 x 51 x 16 mm |
| Hrúbka: | 1,65 cm |
| Šírka pásky: | 2,6 cm |
| Hmotnosť: | 96 g |
| Životnosť batérie: | 31 dni |
| Životnosť batérie (režim GPS): | 89 h |
| Životnosť batérie (úsporný režim): | 984 h |
| Farebný displej: | Áno |
| Uhlopriečka displeja: | 3,56 cm (1.4") |
| Dotyková obrazovka: | Áno |
| Technológia zobrazenia: | AMOLED |
| Typ displeja: | AMOLED |
| Rozlíšenie displeja: | 454 x 454 px |
| Uhlopriečka obrazovky: | 3,56 cm |
| Typ skla hodiniek: | Zafír |
| GPS: | Áno |
| Galileo: | Áno |
| Kompatibilita s externými zariadeniami: | Áno |
| GLONASS: | Áno |
| Veľkosť pásu: | Jedna veľkosť |
| Tvar: | Kolo |
| Farba pracky: | Čierna |
| Veľkosť zápästia: | 127 - 210 mm |
| Materiál puzdra na hodinky: | Polymér vystužený sklenenými vláknami (GFRP), Titán |
| Veľkosť puzdra na hodinky: | 51 mm |
| Vodeodolný: | Áno |
| Odporúčané pohlavia: | Akékoľvek pohlavie |
| Farba puzdra na hodinky: | Čierna |
| Odolnosť proti vode: | 10 bankomat |
| Postavenie na trhu: | Smartwatch |
| Ochranné funkcie: | Vode odolné, Vodeodolný |
| Typ uzáveru: | Zapínanie na pracku |
| Materiál šošovky: | Zafír |
| Materiál pásky: | Silikón |
| Farba pásky: | Čierna |
| Upozornenia: | The battery in the watch should not be replaced by unauthorised persons. If the battery runs out, contact an authorised service centre., Do not expose the product to extreme temperatures or direct sunlight., Avoid prolonged contact with water to prevent damage to the device. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
