MEDIA-TECH Stojan na notebook – Laptop Stand MT2661W (biely)
Kód: CHLMEDPOD0004Podrobný popis
MEDIA-TECH Stojan na notebook – Laptop Stand MT2661W (biely)| Hmotnosť | 1,2 kg |
| Hĺbka | 225 mm |
| Šírka | 265 mm |
| Materiál | Uhlíková oceľ, Hliník, Silikón |
| Typ produktu | Stojan na laptop |
| Maximálna kompatibilná veľkosť obrazovky notebooku | 43,2 cm (17") |
| Farba | Biela |
| Certifikácia | CE |
| Typ balenia | Box |
| Skladacia konštrukcia | Áno |
| Nastavenie výšky | Áno |
| Sklopný | Áno |
| Nastaviteľný | Áno |
| Osvedčenia o udržateľnosti | RoHS |
| Upozornenia | Keep the product away from heat sources and open flames., Ensure the stand is stable and does not adversely affect the cooling of the laptop., Do not overload the stand by placing excessively heavy objects on it. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Stands for notebooks |
|---|---|
| EAN: | 5906453180649 |
| Hmotnosť: | 1,2 kg |
| Hĺbka: | 225 mm |
| Šírka: | 265 mm |
| Materiál: | Uhlíková oceľ, Hliník, Silikón |
| Typ produktu: | Stojan na laptop |
| Maximálna kompatibilná veľkosť obrazovky notebooku: | 43,2 cm (17") |
| Farba: | Biela |
| Certifikácia: | CE |
| Typ balenia: | Box |
| Skladacia konštrukcia: | Áno |
| Nastavenie výšky: | Áno |
| Sklopný: | Áno |
| Nastaviteľný: | Áno |
| Osvedčenia o udržateľnosti: | RoHS |
| Upozornenia: | Keep the product away from heat sources and open flames., Ensure the stand is stable and does not adversely affect the cooling of the laptop., Do not overload the stand by placing excessively heavy objects on it. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
