Nastaviteľný, otočný, ergonomický stojan na notebook 10–17″ LAPTOP STAND ROTO MT2662
Kód: CHLMEDPOD0003Podrobný popis
Nastaviteľný, otočný, ergonomický stojan na notebook 10–17″ LAPTOP STAND ROTO MT2662| Šírka | 265 mm |
| Hĺbka | 225 mm |
| Hmotnosť | 1,36 kg |
| Typ produktu | Stojan na laptop |
| Materiál | Hliník, Silikón, Uhlíková oceľ |
| Farba | Čierna |
| Maximálna kompatibilná veľkosť obrazovky notebooku | 43,2 cm (17") |
| Certifikácia | CE |
| Typ balenia | Box |
| Nastaviteľný | Áno |
| Rotačná funkcia | Áno |
| Nastavenie výšky | Áno |
| Sklopný | Áno |
| Skladacia konštrukcia | Áno |
| Osvedčenia o udržateľnosti | RoHS |
| Upozornenia | Do not overload the stand by placing excessively heavy objects on it., Keep the product away from heat sources and open flames., Ensure the stand is stable and does not adversely affect the cooling of the laptop. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Stands for notebooks |
|---|---|
| EAN: | 5906453126623 |
| Šírka: | 265 mm |
| Hĺbka: | 225 mm |
| Hmotnosť: | 1,36 kg |
| Typ produktu: | Stojan na laptop |
| Materiál: | Hliník, Silikón, Uhlíková oceľ |
| Farba: | Čierna |
| Maximálna kompatibilná veľkosť obrazovky notebooku: | 43,2 cm (17") |
| Certifikácia: | CE |
| Typ balenia: | Box |
| Nastaviteľný: | Áno |
| Rotačná funkcia: | Áno |
| Nastavenie výšky: | Áno |
| Sklopný: | Áno |
| Skladacia konštrukcia: | Áno |
| Osvedčenia o udržateľnosti: | RoHS |
| Upozornenia: | Do not overload the stand by placing excessively heavy objects on it., Keep the product away from heat sources and open flames., Ensure the stand is stable and does not adversely affect the cooling of the laptop. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
