Štartér do auta YATO YT-83081 autobanka 9000 mAh Čierna, Oranžová
Kód: ESAYATROZ0001Podrobný popis
Štartér do auta YATO YT-83081 autobanka 9000 mAh Čierna, Oranžová| Počet USB portov | 2 |
| Nabíjačka do auta | Áno |
| Pribalený AC adaptér | Áno |
| USB kábel v balení | Áno |
| Nastavte obsah | Svorky na pripojenie batérie |
| Puzdro | Áno |
| Kapacita batérie | 9000 mAh |
| Doba nabíjania batérie | 3 h |
| Pochodeň | Áno |
| Balenie batérií | Áno |
| Hmotnosť | 340 g |
| USB výstupný prúd | 2 A |
| Výstupné napätie USB | 5 V |
| Čas zapnutia | 2 s |
| Vstupné napätie | 12 V |
| Štartovací prúd | 400 A |
| Príkon | 33 W |
| Vstupný prúd | 1 A |
| Vstavaný displej | Áno |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T) | 0 - 50 °C |
| Farba | Čierna |
| Upozornenia | Do not expose to high temperatures or open flames, risk of explosion. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Starting devices, starters |
|---|---|
| EAN: | 5906083028847 |
| Počet USB portov: | 2 |
| Nabíjačka do auta: | Áno |
| Pribalený AC adaptér: | Áno |
| USB kábel v balení: | Áno |
| Nastavte obsah: | Svorky na pripojenie batérie |
| Puzdro: | Áno |
| Kapacita batérie: | 9000 mAh |
| Doba nabíjania batérie: | 3 h |
| Pochodeň: | Áno |
| Balenie batérií: | Áno |
| Hmotnosť: | 340 g |
| USB výstupný prúd: | 2 A |
| Výstupné napätie USB: | 5 V |
| Čas zapnutia: | 2 s |
| Vstupné napätie: | 12 V |
| Štartovací prúd: | 400 A |
| Príkon: | 33 W |
| Vstupný prúd: | 1 A |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): | 0 - 50 °C |
| Farba: | Čierna |
| Upozornenia: | Do not expose to high temperatures or open flames, risk of explosion. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
