Black & Decker BHSMP2314-QS parný čistoč Valcovitý parný čistič 1,2 L 2300 W Modrá, Biela
Kód: AGDBDEMOP0010Podrobný popis
Black & Decker BHSMP2314-QS parný čistoč Valcovitý parný čistič 1,2 L 2300 W Modrá, Biela| Parný tlak | 4 bar |
| Doba prípravy | 4 min |
| Štetec v balení | Áno |
| Príkon | 2300 W |
| Model | Valcovitý parný čistič |
| Farba | Modrá, Biela |
| Kapacita | 1,2 L |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Steam mops |
|---|---|
| EAN: | 5035048805893 |
| Parný tlak: | 4 bar |
| Doba prípravy: | 4 min |
| Štetec v balení: | Áno |
| Príkon: | 2300 W |
| Model: | Valcovitý parný čistič |
| Farba: | Modrá, Biela |
| Kapacita: | 1,2 L |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
