Kärcher FC 7 CORDLESS Electric broom Batérie Mokrý Bezvreckové Čierna, Biela, Žltá 2,85 Ah
Kód: AGDKARMOP0006Podrobný popis
Kärcher FC 7 CORDLESS Electric broom Batérie Mokrý Bezvreckové Čierna, Biela, Žltá 2,85 Ah| Oblasť vyčistenia na jedno nabitie batérie | 175 m² |
| Pracovná šírka (štandardná kefa) | 30 cm |
| Čistenie povrchov | Tvrdá podlaha |
| Typ čistenia | Mokrý |
| Čistiaca kvapalina | Áno |
| Nabíjačka batérie v balení | Áno |
| Kefky pre vysávač sú súčasťou | Rotačná kefa, Čistiaca kefa |
| Počet tlačidiel | 4 |
| Parkovacia stanica | Áno |
| Typ batérie | Lithium-ion (Li-ion) |
| Vstupné striedavé napätie | 100 - 240 V |
| Napätie batérie | 25 V |
| Doba nabíjania | 4 h |
| Doba chodu | 45 min |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50/60 Hz |
| Napájací zdroj | Batérie |
| Kapacita batérie | 2,85 Ah |
| Typ nádoby na prach | Bezvreckové |
| Objem nádrže na čistú vodu | 0,4 L, 0,2 L |
| Farba | Čierna, Biela, Žltá |
| Typ produktu | Elektrická metla |
| Hmotnosť vrátane balenia | 8 kg |
| Nastaviteľný výkon | Áno |
| Pozície pre skladovanie | Áno |
| Indikátor plnej nádoby na prach | Áno |
| Upozornenia | Keep out of the reach of children., Regularly clean the mop according to the manufacturer's recommendations to prevent bacteria build-up., Check the stability and integrity of the product before first use. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Steam mops |
|---|---|
| EAN: | 4054278975184 |
| Oblasť vyčistenia na jedno nabitie batérie: | 175 m² |
| Pracovná šírka (štandardná kefa): | 30 cm |
| Čistenie povrchov: | Tvrdá podlaha |
| Typ čistenia: | Mokrý |
| Čistiaca kvapalina: | Áno |
| Nabíjačka batérie v balení: | Áno |
| Kefky pre vysávač sú súčasťou: | Rotačná kefa, Čistiaca kefa |
| Počet tlačidiel: | 4 |
| Parkovacia stanica: | Áno |
| Typ batérie: | Lithium-ion (Li-ion) |
| Vstupné striedavé napätie: | 100 - 240 V |
| Napätie batérie: | 25 V |
| Doba nabíjania: | 4 h |
| Doba chodu: | 45 min |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50/60 Hz |
| Napájací zdroj: | Batérie |
| Kapacita batérie: | 2,85 Ah |
| Typ nádoby na prach: | Bezvreckové |
| Objem nádrže na čistú vodu: | 0,4 L, 0,2 L |
| Farba: | Čierna, Biela, Žltá |
| Typ produktu: | Elektrická metla |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 8 kg |
| Nastaviteľný výkon: | Áno |
| Pozície pre skladovanie: | Áno |
| Indikátor plnej nádoby na prach: | Áno |
| Upozornenia: | Keep out of the reach of children., Regularly clean the mop according to the manufacturer's recommendations to prevent bacteria build-up., Check the stability and integrity of the product before first use. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
