Parný čistič Adler AD 7038
Kód: AGDADLMOP0004Podrobný popis
Parný čistič Adler AD 7038| Parný tlak | 3,5 bar |
| Stály výstup pary | 44 g/min |
| Kapacita vodného zásobníka | 0,45 L |
| Teplota (max) | 120 °C |
| Zabezpečenie proti prehriatiu | Áno |
| Návod na použitie | Áno |
| Štetec v balení | Áno |
| Vrátane podlahovej hubice | Áno |
| Pružná hadica | Áno |
| Čistiaca handrička | Áno |
| Počet priložených doplnkov | 13 kusov |
| Upínadlo | Áno |
| Dodávané príslušenstvo v sade | Kovová kefa, nylonová, plochá, predlžovacia trubica 3x 33 cm |
| Doplňovacia šálka | Áno |
| Hĺbka | 425 mm |
| Hmotnosť | 2,43 kg |
| Výška | 285 mm |
| Šírka | 180 mm |
| Príkon | 1200 W |
| Maximálny výkon | 2000 W |
| Farba | Biela, Čierna |
| Materiál | Plast |
| Systém ovládania | Tlačidlá |
| Kapacita | 0,35 L |
| Model | Prenosný parný čistič |
| Navíjací kábel | Nie |
| Sklopný | Nie |
| Vymeniteľná vodná nádrž | Nie |
| Odkladací priestor na kábel | Nie |
| Ergonomický dizajn žehličky | Áno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Steam mops |
|---|---|
| EAN: | 5903887803588 |
| Parný tlak: | 3,5 bar |
| Stály výstup pary: | 44 g/min |
| Kapacita vodného zásobníka: | 0,45 L |
| Teplota (max): | 120 °C |
| Zabezpečenie proti prehriatiu: | Áno |
| Návod na použitie: | Áno |
| Štetec v balení: | Áno |
| Vrátane podlahovej hubice: | Áno |
| Pružná hadica: | Áno |
| Čistiaca handrička: | Áno |
| Počet priložených doplnkov: | 13 kusov |
| Upínadlo: | Áno |
| Dodávané príslušenstvo v sade: | Kovová kefa, nylonová, plochá, predlžovacia trubica 3x 33 cm |
| Doplňovacia šálka: | Áno |
| Hĺbka: | 425 mm |
| Hmotnosť: | 2,43 kg |
| Výška: | 285 mm |
| Šírka: | 180 mm |
| Príkon: | 1200 W |
| Maximálny výkon: | 2000 W |
| Farba: | Biela, Čierna |
| Materiál: | Plast |
| Systém ovládania: | Tlačidlá |
| Kapacita: | 0,35 L |
| Model: | Prenosný parný čistič |
| Navíjací kábel: | Nie |
| Sklopný: | Nie |
| Vymeniteľná vodná nádrž: | Nie |
| Odkladací priestor na kábel: | Nie |
| Ergonomický dizajn žehličky: | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
