HP Nabíjateľné pero MPP 2.0 Tilt Pen (čierne)
Kód: TABHP-RYS0003Podrobný popis
HP Nabíjateľné pero MPP 2.0 Tilt Pen (čierne)| Kompatibilita zariadení | Laptop |
| Farba | Čierna |
| Počet tlačidiel | 2 |
| Segment HP | Domáci |
| Kompatibilita značky | HP |
| Životnosť batérie | 1 mesiace |
| Výška | 9,5 mm |
| Hĺbka | 9,5 mm |
| Šírka | 149,5 mm |
| Hmotnosť | 10 g |
| Akumulátor | Áno |
| URL adresa všeobecného nariadenia o bezpečnosti výrobkov (GPSR) | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf |
| Šírka balenia | 215 mm |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Hĺbka balenia | 92 mm |
| Výška balenia | 28 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 90 g |
| HS kód | 84733080 |
| Kód UNSPC | 43211709 |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Styli |
|---|---|
| EAN: | 194850725500 |
| Kompatibilita zariadení: | Laptop |
| Farba: | Čierna |
| Počet tlačidiel: | 2 |
| Segment HP: | Domáci |
| Kompatibilita značky: | HP |
| Životnosť batérie: | 1 mesiace |
| Výška: | 9,5 mm |
| Hĺbka: | 9,5 mm |
| Šírka: | 149,5 mm |
| Hmotnosť: | 10 g |
| Akumulátor: | Áno |
| URL adresa všeobecného nariadenia o bezpečnosti výrobkov (GPSR): | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf |
| Šírka balenia: | 215 mm |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Hĺbka balenia: | 92 mm |
| Výška balenia: | 28 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 90 g |
| HS kód: | 84733080 |
| Kód UNSPC: | 43211709 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
