ZOLUX Chambiose Nature - podstielka - 10l
Kód: DLZZOUZWI0001Podrobný popis
ZOLUX Chambiose Nature - podstielka - 10l| Kategória | Pre morča, Pre škrečka, Pre fretku, Pre myši a potkany, Pre králika, Pre činčilu, Pre hlodavce, Pre nočného vtáčika |
| Biologicky rozložiteľné | Áno |
| Materiál | Rastlinná vláknina |
| Odporúča sa pre typ zvieraťa | Hlodavec, králik |
| Rozsah hmotnosti | 1 kg - 1,9 kg |
| Typ zvieraťa | Hlodavec, králik |
| Kategória produktu | Ostatné príslušenstvo |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Hlasitosť | 10 L |
| Hmotnosť | 1,5 kg |
| Upozornenia | Avoid inhalation of dust., Keep out of the reach of children., Store in a dry place, away from sources of fire. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Substrates and sawdust |
|---|---|
| EAN: | 3336022123128 |
| Kategória: | Pre morča, Pre škrečka, Pre fretku, Pre myši a potkany, Pre králika, Pre činčilu, Pre hlodavce, Pre nočného vtáčika |
| Biologicky rozložiteľné: | Áno |
| Materiál: | Rastlinná vláknina |
| Odporúča sa pre typ zvieraťa: | Hlodavec, králik |
| Rozsah hmotnosti: | 1 kg - 1,9 kg |
| Typ zvieraťa: | Hlodavec, králik |
| Kategória produktu: | Ostatné príslušenstvo |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Hlasitosť: | 10 L |
| Hmotnosť: | 1,5 kg |
| Upozornenia: | Avoid inhalation of dust., Keep out of the reach of children., Store in a dry place, away from sources of fire. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
