ZOLUX Chambiose Nature - podstielka - 30l
Kód: DLZZOUZWI0002Podrobný popis
ZOLUX Chambiose Nature - podstielka - 30l| Kategória produktu | Ostatné príslušenstvo |
| Kategória | Pre morča, Pre škrečka, Pre hlodavce, Pre nočného vtáčika, Pre králika, Pre činčilu, Pre myši a potkany |
| Materiál | Rastlinná vláknina |
| Odporúča sa pre typ zvieraťa | Hlodavec, králik |
| Typ zvieraťa | Hlodavec, králik |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Biologicky rozložiteľné | Áno |
| Hlasitosť | 30 L |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Hmotnosť | 3,5 kg |
| Upozornenia | Avoid inhalation of dust., Store in a dry place, away from sources of fire., Keep out of the reach of children. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Substrates and sawdust |
|---|---|
| EAN: | 3336022123142 |
| Kategória produktu: | Ostatné príslušenstvo |
| Kategória: | Pre morča, Pre škrečka, Pre hlodavce, Pre nočného vtáčika, Pre králika, Pre činčilu, Pre myši a potkany |
| Materiál: | Rastlinná vláknina |
| Odporúča sa pre typ zvieraťa: | Hlodavec, králik |
| Typ zvieraťa: | Hlodavec, králik |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Biologicky rozložiteľné: | Áno |
| Hlasitosť: | 30 L |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Hmotnosť: | 3,5 kg |
| Upozornenia: | Avoid inhalation of dust., Store in a dry place, away from sources of fire., Keep out of the reach of children. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
