ANIFORTE Tick shield Large breeds - doplnky výživy pre psov - 60 tabliet
Kód: DLPANFSPL0012Podrobný popis
ANIFORTE Tick shield Large breeds - doplnky výživy pre psov - 60 tabliet| Kategória produktu | Prípravky proti kliešťom a hmyzu |
| Bez gluténu | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Bez cukru | Áno |
| Veterinárna klasifikácia | Doplnok stravy |
| Ďalšie funkcie | Bez lepku, Bez obilnín, Bez kuracieho mäsa |
| Veľkosť plemena | Veľké plemeno 25 - 45 kg |
| Psie plemeno | Všetky plemená veľkých psov |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Forma | Tabletka |
| Typ balenia | Plastová nádoba |
| Hmotnosť | 100 g |
| Kategória | Pre psa |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place., Do not use as a substitute for a balanced diet., Keep out of the reach of children. |
| Obsah tuku | 3% |
| Hrubá vláknina | 0 % |
| Proteíny | 46% |
| Hrubý popol | 7% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Supplements and medicinal preparations |
|---|---|
| EAN: | 4260606717702 |
| Kategória produktu: | Prípravky proti kliešťom a hmyzu |
| Bez gluténu: | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Bez cukru: | Áno |
| Veterinárna klasifikácia: | Doplnok stravy |
| Ďalšie funkcie: | Bez lepku, Bez obilnín, Bez kuracieho mäsa |
| Veľkosť plemena: | Veľké plemeno 25 - 45 kg |
| Psie plemeno: | Všetky plemená veľkých psov |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Forma: | Tabletka |
| Typ balenia: | Plastová nádoba |
| Hmotnosť: | 100 g |
| Kategória: | Pre psa |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place., Do not use as a substitute for a balanced diet., Keep out of the reach of children. |
| Obsah tuku: | 3% |
| Hrubá vláknina: | 0 % |
| Proteíny: | 46% |
| Hrubý popol: | 7% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
