ANIFORTE Tick shield Medium breeds - doplnky výživy pre psov - 60 tabliet
Kód: DLPANFSPL0013Podrobný popis
ANIFORTE Tick shield Medium breeds - doplnky výživy pre psov - 60 tabliet| Veterinárna klasifikácia | Doplnok stravy |
| Kategória | Pre psa |
| Bez gluténu | Áno |
| Veľkosť plemena | Stredné plemeno 10 - 25 kg |
| Bez cukru | Áno |
| Forma | Tabletka |
| Psie plemeno | Všetky stredné plemená psov |
| Typ balenia | Plastová nádoba |
| Kategória produktu | Prípravky proti kliešťom a hmyzu |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Hmotnosť | 100 g |
| Ďalšie funkcie | Bez obilnín, Bez lepku, Bez kuracieho mäsa |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place., Keep out of the reach of children., Do not use as a substitute for a balanced diet. |
| Obsah tuku | 3% |
| Hrubá vláknina | 0 % |
| Hrubý popol | 7% |
| Proteíny | 46% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Supplements and medicinal preparations |
|---|---|
| EAN: | 4260606717696 |
| Veterinárna klasifikácia: | Doplnok stravy |
| Kategória: | Pre psa |
| Bez gluténu: | Áno |
| Veľkosť plemena: | Stredné plemeno 10 - 25 kg |
| Bez cukru: | Áno |
| Forma: | Tabletka |
| Psie plemeno: | Všetky stredné plemená psov |
| Typ balenia: | Plastová nádoba |
| Kategória produktu: | Prípravky proti kliešťom a hmyzu |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Hmotnosť: | 100 g |
| Ďalšie funkcie: | Bez obilnín, Bez lepku, Bez kuracieho mäsa |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place., Keep out of the reach of children., Do not use as a substitute for a balanced diet. |
| Obsah tuku: | 3% |
| Hrubá vláknina: | 0 % |
| Hrubý popol: | 7% |
| Proteíny: | 46% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
