APTUS Apto-flex Equine Joint support - doplnky pre kone – 1000 ml
Kód: VETAPTSPU0008Podrobný popis
APTUS Apto-flex Equine Joint support - doplnky pre kone – 1000 ml| Veterinárna klasifikácia | Dietetická kŕmna zmes, Doplnok stravy |
| Kategória produktu | Vitamíny a výživa |
| Typ balenia | Fľaša |
| Špecifické potreby zvieraťa | Vývoj kĺbov, Ochrana kĺbov |
| Bez gluténu | Áno |
| Ďalšie funkcie | Bez lepku, Podpora kĺbov, Bez obilnín |
| Kategória | Pre kone |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Hmotnosť | 1 kg |
| Bez cukru | Nie |
| Forma | Tekuté |
| Rozsah hmotnosti | 1 kg - 1,9 kg |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Upozornenia | Keep out of the reach of children., Avoid contact with eyes and skin., Store in a cool, dry place. |
| Hrubá vláknina | 0,3% |
| Obsah tuku | 0% |
| Proteíny | 13% |
| Hrubý popol | 0,4% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Supplements and medicinal preparations |
|---|---|
| EAN: | 6432100018823 |
| Veterinárna klasifikácia: | Dietetická kŕmna zmes, Doplnok stravy |
| Kategória produktu: | Vitamíny a výživa |
| Typ balenia: | Fľaša |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Vývoj kĺbov, Ochrana kĺbov |
| Bez gluténu: | Áno |
| Ďalšie funkcie: | Bez lepku, Podpora kĺbov, Bez obilnín |
| Kategória: | Pre kone |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Hmotnosť: | 1 kg |
| Bez cukru: | Nie |
| Forma: | Tekuté |
| Rozsah hmotnosti: | 1 kg - 1,9 kg |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Upozornenia: | Keep out of the reach of children., Avoid contact with eyes and skin., Store in a cool, dry place. |
| Hrubá vláknina: | 0,3% |
| Obsah tuku: | 0% |
| Proteíny: | 13% |
| Hrubý popol: | 0,4% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
