VETEXPERT ArthroVet Collagen Small breed - doplnky výživy pre psov a mačky - 60 tabliet
Kód: VETVEESPU0007Podrobný popis
VETEXPERT ArthroVet Collagen Small breed - doplnky výživy pre psov a mačky - 60 tabliet| Ďalšie funkcie | Bez obilnín, Bez lepku, Zvýšená aktivita, Podpora kĺbov, Pre seniorov |
| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g |
| Veterinárna klasifikácia | Doplnok stravy |
| Kategória | Pre mačky, Pre psa |
| Veľkosť plemena | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Bez gluténu | Áno |
| Kategória produktu | Vitamíny a výživa |
| Bez cukru | Áno |
| Psie plemeno | Všetky plemená malých psov |
| Typ balenia | Plastová nádoba |
| Neobsahuje sóju | Nie |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Špecifické potreby zvieraťa | Aktívny, Osteoartróza, Ochrana kĺbov, Vývoj kĺbov, Zníženie zápalu v kĺboch |
| Forma | Tabletka |
| Hmotnosť | 250 g |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Upozornenia | Keep out of the reach of children., Store in a dry and cool place., Do not use as a substitute for a balanced diet. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Supplements and medicinal preparations |
|---|---|
| EAN: | 5901891240641 |
| Ďalšie funkcie: | Bez obilnín, Bez lepku, Zvýšená aktivita, Podpora kĺbov, Pre seniorov |
| Rozsah hmotnosti: | 201 g - 499 g |
| Veterinárna klasifikácia: | Doplnok stravy |
| Kategória: | Pre mačky, Pre psa |
| Veľkosť plemena: | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Bez gluténu: | Áno |
| Kategória produktu: | Vitamíny a výživa |
| Bez cukru: | Áno |
| Psie plemeno: | Všetky plemená malých psov |
| Typ balenia: | Plastová nádoba |
| Neobsahuje sóju: | Nie |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Aktívny, Osteoartróza, Ochrana kĺbov, Vývoj kĺbov, Zníženie zápalu v kĺboch |
| Forma: | Tabletka |
| Hmotnosť: | 250 g |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Upozornenia: | Keep out of the reach of children., Store in a dry and cool place., Do not use as a substitute for a balanced diet. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
