VETEXPERT ArthroVet - doplnky výživy pre psov a mačky - 60 tabliet
Kód: VETVEESPU0002Podrobný popis
VETEXPERT ArthroVet - doplnky výživy pre psov a mačky - 60 tabliet| Kategória produktu | Vitamíny a výživa |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Špecifické potreby zvieraťa | Vývoj kĺbov, Osteoartróza, Ochrana kĺbov, Zníženie zápalu v kĺboch |
| Bez cukru | Áno |
| Forma | Tabletka |
| Typ balenia | Plastová nádoba |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Bez gluténu | Áno |
| Hmotnosť | 200 g |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Kategória | Pre mačky, Pre psa |
| Veterinárna klasifikácia | Doplnok stravy |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Ďalšie funkcie | Podpora kĺbov, Bez obilnín, Bez lepku |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place., Do not use as a substitute for a balanced diet., Keep out of the reach of children. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Supplements and medicinal preparations |
|---|---|
| EAN: | 5907752658211 |
| Kategória produktu: | Vitamíny a výživa |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Vývoj kĺbov, Osteoartróza, Ochrana kĺbov, Zníženie zápalu v kĺboch |
| Bez cukru: | Áno |
| Forma: | Tabletka |
| Typ balenia: | Plastová nádoba |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Bez gluténu: | Áno |
| Hmotnosť: | 200 g |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Kategória: | Pre mačky, Pre psa |
| Veterinárna klasifikácia: | Doplnok stravy |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Ďalšie funkcie: | Podpora kĺbov, Bez obilnín, Bez lepku |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place., Do not use as a substitute for a balanced diet., Keep out of the reach of children. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
