VETEXPERT Bioprotect Paste - doplnky výživy pre psov a mačky - 15ml
Kód: VETVEESPU0009Podrobný popis
VETEXPERT Bioprotect Paste - doplnky výživy pre psov a mačky - 15ml| Forma | pasta |
| Bez cukru | Nie |
| Typ balenia | Rúra |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Ďalšie funkcie | Podpora trávenia, Bez lepku, Bez obilnín |
| Bez gluténu | Áno |
| Kategória produktu | Vitamíny a výživa |
| Špecifické potreby zvieraťa | Poruchy vstrebávania v črevách, Stabilizácia črevnej bakteriálnej flóry, Prevencia premnoženia črevnej bakteriálnej flóry, Akútna hnačka, Správne trávenie |
| Hmotnosť | 20 g |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Kategória | Pre psa, Pre mačky |
| Veterinárna klasifikácia | Doplnok stravy |
| Upozornenia | Do not use as a substitute for a balanced diet., Store in a dry and cool place., Keep out of the reach of children. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Supplements and medicinal preparations |
|---|---|
| EAN: | 5902414215696 |
| Forma: | pasta |
| Bez cukru: | Nie |
| Typ balenia: | Rúra |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Ďalšie funkcie: | Podpora trávenia, Bez lepku, Bez obilnín |
| Bez gluténu: | Áno |
| Kategória produktu: | Vitamíny a výživa |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Poruchy vstrebávania v črevách, Stabilizácia črevnej bakteriálnej flóry, Prevencia premnoženia črevnej bakteriálnej flóry, Akútna hnačka, Správne trávenie |
| Hmotnosť: | 20 g |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Kategória: | Pre psa, Pre mačky |
| Veterinárna klasifikácia: | Doplnok stravy |
| Upozornenia: | Do not use as a substitute for a balanced diet., Store in a dry and cool place., Keep out of the reach of children. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
