VETEXPERT Cardiovet - doplnky výživy pre psov - 90 tabliet
Kód: VETVEESPU0010Podrobný popis
VETEXPERT Cardiovet - doplnky výživy pre psov - 90 tabliet| Kategória produktu | Vitamíny a výživa |
| Bez gluténu | Áno |
| Bez cukru | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Typ balenia | Plastová nádoba |
| Forma | Tabletka |
| Špecifické potreby zvieraťa | Ochrana pred ochorením srdca, Srdce |
| Hmotnosť | 200 g |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Ďalšie funkcie | Bez lepku, Zlyhanie srdca, Bez obilnín |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Veterinárna klasifikácia | Doplnok stravy |
| Kategória | Pre psa |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place., Do not use as a substitute for a balanced diet., Keep out of the reach of children. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Supplements and medicinal preparations |
|---|---|
| EAN: | 5907752658457 |
| Kategória produktu: | Vitamíny a výživa |
| Bez gluténu: | Áno |
| Bez cukru: | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Typ balenia: | Plastová nádoba |
| Forma: | Tabletka |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Ochrana pred ochorením srdca, Srdce |
| Hmotnosť: | 200 g |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Ďalšie funkcie: | Bez lepku, Zlyhanie srdca, Bez obilnín |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Veterinárna klasifikácia: | Doplnok stravy |
| Kategória: | Pre psa |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place., Do not use as a substitute for a balanced diet., Keep out of the reach of children. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
