VETEXPERT Diarvet - doplnky výživy pre psov a mačky - 6 tabliet
Kód: VETVEESPU0014Podrobný popis
VETEXPERT Diarvet - doplnky výživy pre psov a mačky - 6 tabliet| Kategória | Pre psa, Pre mačky |
| Typ balenia | Kartón |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Forma | Tabletka |
| Kategória produktu | Vitamíny a výživa |
| Bez cukru | Nie |
| Bez gluténu | Áno |
| Ďalšie funkcie | Bez lepku, Bez obilnín |
| Hmotnosť | 100 g |
| Špecifické potreby zvieraťa | Akútna hnačka |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Veterinárna klasifikácia | Doplnok stravy |
| Upozornenia | Do not use as a substitute for a balanced diet., Store in a dry and cool place., Keep out of the reach of children. |
| Obsah tuku | 2,7% |
| Proteíny | 2,63% |
| Hrubý popol | 12,42% |
| Hrubá vláknina | 0,32% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Supplements and medicinal preparations |
|---|---|
| EAN: | 5902414204478 |
| Kategória: | Pre psa, Pre mačky |
| Typ balenia: | Kartón |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Forma: | Tabletka |
| Kategória produktu: | Vitamíny a výživa |
| Bez cukru: | Nie |
| Bez gluténu: | Áno |
| Ďalšie funkcie: | Bez lepku, Bez obilnín |
| Hmotnosť: | 100 g |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Akútna hnačka |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Veterinárna klasifikácia: | Doplnok stravy |
| Upozornenia: | Do not use as a substitute for a balanced diet., Store in a dry and cool place., Keep out of the reach of children. |
| Obsah tuku: | 2,7% |
| Proteíny: | 2,63% |
| Hrubý popol: | 12,42% |
| Hrubá vláknina: | 0,32% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
