VETEXPERT Hepatiale Forte - doplnky výživy pre psov a mačky - 40 tabliet
Kód: VETVEESPU0015Podrobný popis
VETEXPERT Hepatiale Forte - doplnky výživy pre psov a mačky - 40 tabliet| Ďalšie funkcie | Bez lepku, Chorá pečeň, Bez obilnín |
| Kategória | Pre mačky, Pre psa |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Hmotnosť | 200 g |
| Typ balenia | Kartón |
| Bez gluténu | Áno |
| Neobsahuje sóju | Nie |
| Forma | Tabletka |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Kategória produktu | Vitamíny a výživa |
| Veterinárna klasifikácia | Doplnok stravy |
| Bez cukru | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa | Pečeňové, Ochorenia pečene |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Upozornenia | Do not use as a substitute for a balanced diet., Store in a dry and cool place., Keep out of the reach of children. |
| Obsah tuku | 17,96% |
| Hrubý popol | 23,21% |
| Proteíny | 49,28% |
| Hrubá vláknina | 6,4% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Supplements and medicinal preparations |
|---|---|
| EAN: | 5902414208957 |
| Ďalšie funkcie: | Bez lepku, Chorá pečeň, Bez obilnín |
| Kategória: | Pre mačky, Pre psa |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Hmotnosť: | 200 g |
| Typ balenia: | Kartón |
| Bez gluténu: | Áno |
| Neobsahuje sóju: | Nie |
| Forma: | Tabletka |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Kategória produktu: | Vitamíny a výživa |
| Veterinárna klasifikácia: | Doplnok stravy |
| Bez cukru: | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Pečeňové, Ochorenia pečene |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Upozornenia: | Do not use as a substitute for a balanced diet., Store in a dry and cool place., Keep out of the reach of children. |
| Obsah tuku: | 17,96% |
| Hrubý popol: | 23,21% |
| Proteíny: | 49,28% |
| Hrubá vláknina: | 6,4% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
