VETEXPERT Hepatiale Forte Large breeds - doplnky výživy pre psov - 40 tabliet
Kód: VETVEESPU0016Podrobný popis
VETEXPERT Hepatiale Forte Large breeds - doplnky výživy pre psov - 40 tabliet| Špecifické potreby zvieraťa | Pečeňové, Ochorenia pečene |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Ďalšie funkcie | Bez obilnín, Bez lepku, Chorá pečeň |
| Veterinárna klasifikácia | Doplnok stravy |
| Bez gluténu | Áno |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Hmotnosť | 200 g |
| Neobsahuje sóju | Nie |
| Kategória | Pre psa |
| Typ balenia | Plastová nádoba |
| Forma | Tabletka |
| Bez cukru | Áno |
| Psie plemeno | Všetky plemená veľkých psov |
| Veľkosť plemena | Veľké plemeno 25 - 45 kg |
| Kategória produktu | Vitamíny a výživa |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place., Keep out of the reach of children., Do not use as a substitute for a balanced diet. |
| Proteíny | 59,05% |
| Obsah tuku | 14,92 % |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Supplements and medicinal preparations |
|---|---|
| EAN: | 5902414208964 |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Pečeňové, Ochorenia pečene |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Ďalšie funkcie: | Bez obilnín, Bez lepku, Chorá pečeň |
| Veterinárna klasifikácia: | Doplnok stravy |
| Bez gluténu: | Áno |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Hmotnosť: | 200 g |
| Neobsahuje sóju: | Nie |
| Kategória: | Pre psa |
| Typ balenia: | Plastová nádoba |
| Forma: | Tabletka |
| Bez cukru: | Áno |
| Psie plemeno: | Všetky plemená veľkých psov |
| Veľkosť plemena: | Veľké plemeno 25 - 45 kg |
| Kategória produktu: | Vitamíny a výživa |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place., Keep out of the reach of children., Do not use as a substitute for a balanced diet. |
| Proteíny: | 59,05% |
| Obsah tuku: | 14,92 % |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
