VETEXPERT PlaqueOff - doplnky výživy pre psov a mačky - 20g
Kód: VETVEESPU0021Podrobný popis
VETEXPERT PlaqueOff - doplnky výživy pre psov a mačky - 20g| Kategória | Pre psa, Pre mačky |
| Veterinárna klasifikácia | Doplnok stravy |
| Ďalšie funkcie | Zubné, Bez lepku, Bez obilnín |
| Kategória produktu | Ústna hygiena |
| Bez gluténu | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa | Zlý dych, Zníženie tvorby zubného kameňa, Zuby, Prevencia vzniku a opätovnej tvorby zubného kameňa |
| Hmotnosť | 20 g |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Forma | Prášok |
| Typ balenia | Plastová nádoba |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Bez cukru | Áno |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Upozornenia | Do not use as a substitute for a balanced diet., Store in a dry and cool place., Keep out of the reach of children. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Supplements and medicinal preparations |
|---|---|
| EAN: | 7350055513288 |
| Kategória: | Pre psa, Pre mačky |
| Veterinárna klasifikácia: | Doplnok stravy |
| Ďalšie funkcie: | Zubné, Bez lepku, Bez obilnín |
| Kategória produktu: | Ústna hygiena |
| Bez gluténu: | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Zlý dych, Zníženie tvorby zubného kameňa, Zuby, Prevencia vzniku a opätovnej tvorby zubného kameňa |
| Hmotnosť: | 20 g |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Forma: | Prášok |
| Typ balenia: | Plastová nádoba |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Bez cukru: | Áno |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Upozornenia: | Do not use as a substitute for a balanced diet., Store in a dry and cool place., Keep out of the reach of children. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
