VETEXPERT TrichoCat - pasta za odmrzovanje mačk - 50 g
Kód: DLKVEESPL0003Podrobný popis
VETEXPERT TrichoCat - pasta za odmrzovanje mačk - 50 g| Typ balenia | Rúra |
| Bez cukru | Áno |
| Hmotnosť | 50 g |
| Forma | Pevné |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa | Ochrana tráviaceho traktu, Odstránenie vlasových guľôčok |
| Mačacie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Bez gluténu | Áno |
| Kategória produktu | Pasta proti vlasom, Vitamíny a výživa |
| Ďalšie funkcie | Podpora trávenia, Bez lepku, Bez obilnín, Kontrola bezoárov |
| Séria | VETEXPERT Vitamíny a výživové doplnky |
| Kategória | Pre mačky |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Typ liečby | Funkčné |
| Upozornenia | Avoid contact with eyes and skin., Keep out of the reach of children., In case of ingestion, contact a doctor immediately. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Supplements and medicinal preparations |
|---|---|
| EAN: | 5901891240962 |
| Typ balenia: | Rúra |
| Bez cukru: | Áno |
| Hmotnosť: | 50 g |
| Forma: | Pevné |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Ochrana tráviaceho traktu, Odstránenie vlasových guľôčok |
| Mačacie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Bez gluténu: | Áno |
| Kategória produktu: | Pasta proti vlasom, Vitamíny a výživa |
| Ďalšie funkcie: | Podpora trávenia, Bez lepku, Bez obilnín, Kontrola bezoárov |
| Séria: | VETEXPERT Vitamíny a výživové doplnky |
| Kategória: | Pre mačky |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Typ liečby: | Funkčné |
| Upozornenia: | Avoid contact with eyes and skin., Keep out of the reach of children., In case of ingestion, contact a doctor immediately. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
