VETEXPERT VetoSkin Small breeds - doplnky výživy pre psov a mačky - 60 tabliet
Kód: VETVEESPU0030Podrobný popis
VETEXPERT VetoSkin Small breeds - doplnky výživy pre psov a mačky - 60 tabliet| Typ balenia | Plastová nádoba |
| Forma | Tabletka |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Neobsahuje sóju | Nie |
| Bez cukru | Áno |
| Ďalšie funkcie | Bez lepku, Vlasy a pokožka, Bez obilnín |
| Špecifické potreby zvieraťa | Vypadávanie vlasov, Koža a srsť, Mastná srsť, Zlepšenie zdravia kože |
| Hmotnosť | 200 g |
| Bez gluténu | Áno |
| Psie plemeno | Všetky plemená malých psov |
| Kategória produktu | Vitamíny a výživa |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Veterinárna klasifikácia | Doplnok stravy |
| Veľkosť plemena | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Kategória | Pre mačky, Pre psa |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place., Keep out of the reach of children., Do not use as a substitute for a balanced diet. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Supplements and medicinal preparations |
|---|---|
| EAN: | 5902414208940 |
| Typ balenia: | Plastová nádoba |
| Forma: | Tabletka |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Neobsahuje sóju: | Nie |
| Bez cukru: | Áno |
| Ďalšie funkcie: | Bez lepku, Vlasy a pokožka, Bez obilnín |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Vypadávanie vlasov, Koža a srsť, Mastná srsť, Zlepšenie zdravia kože |
| Hmotnosť: | 200 g |
| Bez gluténu: | Áno |
| Psie plemeno: | Všetky plemená malých psov |
| Kategória produktu: | Vitamíny a výživa |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Veterinárna klasifikácia: | Doplnok stravy |
| Veľkosť plemena: | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Kategória: | Pre mačky, Pre psa |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place., Keep out of the reach of children., Do not use as a substitute for a balanced diet. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
