VETEXPERT VeTussin - doplnky výživy pre psov - 100ml
Kód: VETVEESPU0031Podrobný popis
VETEXPERT VeTussin - doplnky výživy pre psov - 100ml| Bez gluténu | Áno |
| Kategória produktu | Vitamíny a výživa |
| Bez cukru | Áno |
| Hmotnosť | 150 g |
| Typ balenia | Fľaša |
| Ďalšie funkcie | Bez lepku, Bez obilnín |
| Forma | Tekuté |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Veterinárna klasifikácia | Doplnok stravy |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Kategória | Pre psa |
| Upozornenia | Do not use as a substitute for a balanced diet., Store in a dry and cool place., Keep out of the reach of children. |
| Hrubá vláknina | 0,16% |
| Obsah tuku | 1,1% |
| Hrubý popol | 0,9% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Supplements and medicinal preparations |
|---|---|
| EAN: | 5902414201170 |
| Bez gluténu: | Áno |
| Kategória produktu: | Vitamíny a výživa |
| Bez cukru: | Áno |
| Hmotnosť: | 150 g |
| Typ balenia: | Fľaša |
| Ďalšie funkcie: | Bez lepku, Bez obilnín |
| Forma: | Tekuté |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Veterinárna klasifikácia: | Doplnok stravy |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Kategória: | Pre psa |
| Upozornenia: | Do not use as a substitute for a balanced diet., Store in a dry and cool place., Keep out of the reach of children. |
| Hrubá vláknina: | 0,16% |
| Obsah tuku: | 1,1% |
| Hrubý popol: | 0,9% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
