VETEXPERT ViewVet - doplnky výživy pre psov a mačky - 45 tabliet
Kód: VETVEESPU0032Podrobný popis
VETEXPERT ViewVet - doplnky výživy pre psov a mačky - 45 tabliet| Veterinárna klasifikácia | Doplnok stravy |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Hmotnosť | 200 g |
| Špecifické potreby zvieraťa | Podpora zraku |
| Typ balenia | Plastová nádoba |
| Bez cukru | Áno |
| Ďalšie funkcie | Bez obilnín, Podpora zraku, Bez lepku |
| Bez gluténu | Áno |
| Kategória | Pre mačky, Pre psa |
| Forma | Tabletka |
| Kategória produktu | Vitamíny a výživa |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place., Do not use as a substitute for a balanced diet., Keep out of the reach of children. |
| Hrubá vláknina | 0,7% |
| Obsah tuku | 50% |
| Proteíny | 2,84% |
| Hrubý popol | 7,53% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Supplements and medicinal preparations |
|---|---|
| EAN: | 5902414202580 |
| Veterinárna klasifikácia: | Doplnok stravy |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Hmotnosť: | 200 g |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Podpora zraku |
| Typ balenia: | Plastová nádoba |
| Bez cukru: | Áno |
| Ďalšie funkcie: | Bez obilnín, Podpora zraku, Bez lepku |
| Bez gluténu: | Áno |
| Kategória: | Pre mačky, Pre psa |
| Forma: | Tabletka |
| Kategória produktu: | Vitamíny a výživa |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place., Do not use as a substitute for a balanced diet., Keep out of the reach of children. |
| Hrubá vláknina: | 0,7% |
| Obsah tuku: | 50% |
| Proteíny: | 2,84% |
| Hrubý popol: | 7,53% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
