Sada Clementoni – Kozmetika
Kód: EIRCLEWNA0062Podrobný popis
Sada Clementoni – Kozmetika| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Návod na použitie | Áno |
| Vyžadované batérie | Nie |
| Odporúčaný vek (min) | 8 rok / roky |
| Odporúčaný vek | Detské |
| Odporúčané pohlavia | Dievča |
| Typ produktu | Kozmetická súprava |
| Určené pre deti | Áno |
| Hmotnosť | 760 g |
| Výška balenia | 65 mm |
| Šírka balenia | 281 mm |
| Hĺbka balenia | 370 mm |
| Typ balenia | Box |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Supporting learning |
|---|---|
| EAN: | 8005125508914 |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Návod na použitie: | Áno |
| Vyžadované batérie: | Nie |
| Odporúčaný vek (min): | 8 rok / roky |
| Odporúčaný vek: | Detské |
| Odporúčané pohlavia: | Dievča |
| Typ produktu: | Kozmetická súprava |
| Určené pre deti: | Áno |
| Hmotnosť: | 760 g |
| Výška balenia: | 65 mm |
| Šírka balenia: | 281 mm |
| Hĺbka balenia: | 370 mm |
| Typ balenia: | Box |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
