Sada Clementoni – Morské mydielka
Kód: EIRCLEWNA0053Podrobný popis
Sada Clementoni – Morské mydielka| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Vyžadované batérie | Nie |
| Návod na použitie | Áno |
| Odporúčané pohlavia | Dievča |
| Odporúčaný vek | Detské |
| Odporúčaný vek (min) | 8 rok / roky |
| Typ produktu | Morské mydlá |
| Určené pre deti | Áno |
| Výška balenia | 55 mm |
| Šírka balenia | 210 mm |
| Hmotnosť | 320 g |
| Hĺbka balenia | 150 mm |
| Typ balenia | Box |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Supporting learning |
|---|---|
| EAN: | 8005125507092 |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Vyžadované batérie: | Nie |
| Návod na použitie: | Áno |
| Odporúčané pohlavia: | Dievča |
| Odporúčaný vek: | Detské |
| Odporúčaný vek (min): | 8 rok / roky |
| Typ produktu: | Morské mydlá |
| Určené pre deti: | Áno |
| Výška balenia: | 55 mm |
| Šírka balenia: | 210 mm |
| Hmotnosť: | 320 g |
| Hĺbka balenia: | 150 mm |
| Typ balenia: | Box |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
