Sada Clementoni – Nákladné auto pre deti Eugeniusz, cestný génius
Kód: EIRCLEWNA0025Podrobný popis
Sada Clementoni – Nákladné auto pre deti Eugeniusz, cestný génius| Návod na použitie | Áno |
| Minimálny počet hráčov | 1 |
| Vyžadované batérie | Áno |
| Funkcie rozprávania | Áno |
| Zvukové efekty | Áno |
| Odporúčaný vek (min) | 1 rok / roky |
| Odporúčané pohlavia | Chlapec / dievča |
| Farba | Viacfarebný |
| Typ balenia | Box |
| Výška balenia | 135 mm |
| Šírka balenia | 230 mm |
| Hĺbka balenia | 300 mm |
| Učenie a trénovanie zručností | Výučba čísiel, Výučba zvukov, Učenie farieb |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Supporting learning |
|---|---|
| EAN: | 8005125501106 |
| Návod na použitie: | Áno |
| Minimálny počet hráčov: | 1 |
| Vyžadované batérie: | Áno |
| Funkcie rozprávania: | Áno |
| Zvukové efekty: | Áno |
| Odporúčaný vek (min): | 1 rok / roky |
| Odporúčané pohlavia: | Chlapec / dievča |
| Farba: | Viacfarebný |
| Typ balenia: | Box |
| Výška balenia: | 135 mm |
| Šírka balenia: | 230 mm |
| Hĺbka balenia: | 300 mm |
| Učenie a trénovanie zručností: | Výučba čísiel, Výučba zvukov, Učenie farieb |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
