Sada Clementoni – Tetovacie štúdio Crazy Chic
Kód: EIRCLEWNA0038Podrobný popis
Sada Clementoni – Tetovacie štúdio Crazy Chic| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Odporúčané pohlavia | Dievča |
| Typ produktu | Súprava na vytvorenie detského tetovacieho štúdia |
| Odporúčaný vek | Detské |
| Odporúčaný vek (min) | 6 rok / roky |
| Šírka balenia | 451 mm |
| Výška balenia | 70 mm |
| Hmotnosť | 1,06 kg |
| Typ balenia | Box |
| Hĺbka balenia | 311 mm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Supporting learning |
|---|---|
| EAN: | 8005125182619 |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Odporúčané pohlavia: | Dievča |
| Typ produktu: | Súprava na vytvorenie detského tetovacieho štúdia |
| Odporúčaný vek: | Detské |
| Odporúčaný vek (min): | 6 rok / roky |
| Šírka balenia: | 451 mm |
| Výška balenia: | 70 mm |
| Hmotnosť: | 1,06 kg |
| Typ balenia: | Box |
| Hĺbka balenia: | 311 mm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
