Súprava Clementoni – Interaktívny Eduglobus Real Time
Kód: EIRCLEWNA0036Podrobný popis
Súprava Clementoni – Interaktívny Eduglobus Real Time| Návod na použitie | Áno |
| Zvukové efekty | Áno |
| Minimálny počet hráčov | 1 |
| Funkcie rozprávania | Áno |
| Odporúčaný vek (min) | 7 rok / roky |
| Vyhradená aplikácia | Áno |
| Farba | Viacfarebný |
| Vyžadované batérie | Áno |
| Odporúčané pohlavia | Chlapec / dievča |
| Výška balenia | 90 mm |
| Typ balenia | Box |
| Šírka balenia | 345 mm |
| Hmotnosť | 1,76 kg |
| Hĺbka balenia | 479 mm |
| Učenie a trénovanie zručností | Štúdium zemepisu |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Supporting learning |
|---|---|
| EAN: | 8005125508488 |
| Návod na použitie: | Áno |
| Zvukové efekty: | Áno |
| Minimálny počet hráčov: | 1 |
| Funkcie rozprávania: | Áno |
| Odporúčaný vek (min): | 7 rok / roky |
| Vyhradená aplikácia: | Áno |
| Farba: | Viacfarebný |
| Vyžadované batérie: | Áno |
| Odporúčané pohlavia: | Chlapec / dievča |
| Výška balenia: | 90 mm |
| Typ balenia: | Box |
| Šírka balenia: | 345 mm |
| Hmotnosť: | 1,76 kg |
| Hĺbka balenia: | 479 mm |
| Učenie a trénovanie zručností: | Štúdium zemepisu |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
