ATEN CS22DP-AT KVM prepínač Čierna
Kód: KVVATEPRZ0001Podrobný popis
ATEN CS22DP-AT KVM prepínač Čierna| Audio pripojenia | Áno |
| Porty konzole | 3ˌ5 mm slúchadlá, USB A, 3.5mm mic, DisplayPort |
| Počet počítačov | 2 |
| Slúchadlové výstupy | 1 |
| Počet mikrofónnych vstupov | 1 |
| Typ konektora klávesnice | USB |
| Počet USB 2.0 portov | 2 |
| Typ konektora myši | USB |
| Konektor USB | USB Typ-A, Micro-USB B |
| Videovýstup | DisplayPort |
| Počet USB portov na konzole | 2 |
| Verzia DisplayPort | 1.1 |
| Počet DisplayPort výstupov | 1 |
| Maximálne rozlíšenie | 4096 x 2160 px |
| Podpora výmeny za prevádzky | Áno |
| Šírka pásma videa | 30 Hz |
| Typ HD rozlíšenia | 4K Ultra HD |
| HDCP | Áno |
| Návod na použitie | Áno |
| Šírka | 84,2 mm |
| Výška | 30,4 mm |
| Hmotnosť | 360 g |
| Hĺbka | 83,4 mm |
| Napájací zdroj | Jednosmerný prúd |
| Napájaný z USB | Áno |
| Vstupné napätie | 5 V |
| Spotreba elektrickej energie | 1,38 W |
| Vstavaný displej | Nie |
| Ethernet / LAN pripojenie | Nie |
| Dĺžka kábla pre diaľkové ovládanie | 1,8 m |
| Dĺžka kábla | 1,2 m |
| Inštalácia do Racku | Nie |
| Diaľkové ovládanie s káblom | Áno |
| Farba | Čierna |
| LED indikátory | Áno |
| Základný materiál | Plast |
| Hĺbka balenia | 155 mm |
| Výška balenia | 225 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 435 g |
| Šírka balenia | 55 mm |
| Celková hmotnosť (vonkajšieho) obalu | 9,33 kg |
| HS kód | 85176200 |
| Čistá hmotnosť veľkoobchodného balenia | 7,2 kg |
| Výška hlavného (vonkajšieho) obalu | 330 mm |
| Dĺžka hlavného (vonkajšieho) obalu | 389 mm |
| Šírka hlavného (vonkajšieho) obalu | 328 mm |
| Výrobkov na hlavný (vonkajší) obal | 20 kusov |
| Osvedčenia o udržateľnosti | RoHS |
| Certifikáty zhody | RoHS |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 0 - 50 °C |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T) | -20 - 60 °C |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť | 0 - 80% |
| Podporované operačné systémy Windows | Áno |
| Podporované operačné systémy Mac | Áno |
| Podporované operačné systémy Linux | Áno |
| Upozornenia | Ensure that the device is properly cooled during operation., Risk of electric shock., Do not open the appliance without the assistance of a qualified service technician. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Switches |
|---|---|
| EAN: | 4719264645525 |
| Audio pripojenia: | Áno |
| Porty konzole: | 3ˌ5 mm slúchadlá, USB A, 3.5mm mic, DisplayPort |
| Počet počítačov: | 2 |
| Slúchadlové výstupy: | 1 |
| Počet mikrofónnych vstupov: | 1 |
| Typ konektora klávesnice: | USB |
| Počet USB 2.0 portov: | 2 |
| Typ konektora myši: | USB |
| Konektor USB: | USB Typ-A, Micro-USB B |
| Videovýstup: | DisplayPort |
| Počet USB portov na konzole: | 2 |
| Verzia DisplayPort: | 1.1 |
| Počet DisplayPort výstupov: | 1 |
| Maximálne rozlíšenie: | 4096 x 2160 px |
| Podpora výmeny za prevádzky: | Áno |
| Šírka pásma videa: | 30 Hz |
| Typ HD rozlíšenia: | 4K Ultra HD |
| HDCP: | Áno |
| Návod na použitie: | Áno |
| Šírka: | 84,2 mm |
| Výška: | 30,4 mm |
| Hmotnosť: | 360 g |
| Hĺbka: | 83,4 mm |
| Napájací zdroj: | Jednosmerný prúd |
| Napájaný z USB: | Áno |
| Vstupné napätie: | 5 V |
| Spotreba elektrickej energie: | 1,38 W |
| Vstavaný displej: | Nie |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Nie |
| Dĺžka kábla pre diaľkové ovládanie: | 1,8 m |
| Dĺžka kábla: | 1,2 m |
| Inštalácia do Racku: | Nie |
| Diaľkové ovládanie s káblom: | Áno |
| Farba: | Čierna |
| LED indikátory: | Áno |
| Základný materiál: | Plast |
| Hĺbka balenia: | 155 mm |
| Výška balenia: | 225 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 435 g |
| Šírka balenia: | 55 mm |
| Celková hmotnosť (vonkajšieho) obalu: | 9,33 kg |
| HS kód: | 85176200 |
| Čistá hmotnosť veľkoobchodného balenia: | 7,2 kg |
| Výška hlavného (vonkajšieho) obalu: | 330 mm |
| Dĺžka hlavného (vonkajšieho) obalu: | 389 mm |
| Šírka hlavného (vonkajšieho) obalu: | 328 mm |
| Výrobkov na hlavný (vonkajší) obal: | 20 kusov |
| Osvedčenia o udržateľnosti: | RoHS |
| Certifikáty zhody: | RoHS |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 0 - 50 °C |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): | -20 - 60 °C |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť: | 0 - 80% |
| Podporované operačné systémy Windows: | Áno |
| Podporované operačné systémy Mac: | Áno |
| Podporované operačné systémy Linux: | Áno |
| Upozornenia: | Ensure that the device is properly cooled during operation., Risk of electric shock., Do not open the appliance without the assistance of a qualified service technician. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
