UNITEK V307A KVM prepínač Šedá
Kód: KVVUTKPRZ0001Podrobný popis
UNITEK V307A KVM prepínač Šedá| Počet HDMI portov | 3 |
| Videovýstup | HDMI |
| Počet počítačov | 2 |
| Verzia HDMI | 2.0 |
| Typ konektora klávesnice | USB |
| Typ konektora myši | USB |
| Počet USB 2.0 Type-B portov | 4 |
| Verzia HDCP | 2.2 |
| Maximálne rozlíšenie | 3840 x 2160 px |
| Plug and Play | Áno |
| Typ HD rozlíšenia | 4K Ultra HD |
| Šírka pásma videa | 60 Hz |
| HDCP | Áno |
| Vymeniteľný za prevádzky | Áno |
| Dodávané káble | USB Type-A až USB Type-B, Výkon |
| Šírka | 145 mm |
| Hĺbka | 67 mm |
| Výška | 22 mm |
| Vstavaný displej | Nie |
| Základný materiál | Kov |
| LED indikátory | Áno |
| Farba | Šedá |
| Certifikáty zhody | CE, RoHS, Federal Communications Commission (FCC) |
| Osvedčenia o udržateľnosti | CE, RoHS, Federal Communications Commission (FCC) |
| Súlad s požiadavkami na udržateľnosť | Áno |
| Upozornenia | Risk of electric shock., Do not open the appliance without the assistance of a qualified service technician., Ensure that the device is properly cooled during operation. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Switches |
|---|---|
| EAN: | 4894160048301 |
| Počet HDMI portov: | 3 |
| Videovýstup: | HDMI |
| Počet počítačov: | 2 |
| Verzia HDMI: | 2.0 |
| Typ konektora klávesnice: | USB |
| Typ konektora myši: | USB |
| Počet USB 2.0 Type-B portov: | 4 |
| Verzia HDCP: | 2.2 |
| Maximálne rozlíšenie: | 3840 x 2160 px |
| Plug and Play: | Áno |
| Typ HD rozlíšenia: | 4K Ultra HD |
| Šírka pásma videa: | 60 Hz |
| HDCP: | Áno |
| Vymeniteľný za prevádzky: | Áno |
| Dodávané káble: | USB Type-A až USB Type-B, Výkon |
| Šírka: | 145 mm |
| Hĺbka: | 67 mm |
| Výška: | 22 mm |
| Vstavaný displej: | Nie |
| Základný materiál: | Kov |
| LED indikátory: | Áno |
| Farba: | Šedá |
| Certifikáty zhody: | CE, RoHS, Federal Communications Commission (FCC) |
| Osvedčenia o udržateľnosti: | CE, RoHS, Federal Communications Commission (FCC) |
| Súlad s požiadavkami na udržateľnosť: | Áno |
| Upozornenia: | Risk of electric shock., Do not open the appliance without the assistance of a qualified service technician., Ensure that the device is properly cooled during operation. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
