Cudy GS1016 sieťový prepínač Gigabit Ethernet (10/100/1000) Čierna
Kód: KILCUDSWI0025Podrobný popis
Cudy GS1016 sieťový prepínač Gigabit Ethernet (10/100/1000) Čierna| Typy RJ-45 Ethernet portov | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Počet RJ-45 Ethernet portov | 16 |
| Počet portov gigabitového Ethernetu | 16 |
| Dodávané káble | AC |
| Návod na použitie | Áno |
| Výška | 44 mm |
| Šírka | 118 mm |
| Hĺbka | 200 mm |
| Vstupné striedavé napätie | 100 - 240 V |
| Napájací zdroj v cene | Áno |
| Spotreba elektrickej energie | 15 W |
| Napájací zdroj | AC |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN | 10,100,1000 Mbit/s |
| Sieťový štandard | IEEE 802.3x, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, IEEE 802.3 |
| Auto MDI/MDI-X | Áno |
| Podporované káblové typy | Cat6, Cat3, Cat5e, Cat4, Cat5 |
| Automatické vyjednávanie | Áno |
| Technológia kabeláže Ethernetu - meď | 10BASE-T, 1000BASE-T, 100BASE-TX |
| Inštalácia do Racku | Áno |
| Farba | Čierna |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť | 10 - 85% |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní | 5 - 85% |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 0 - 40 °C |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T) | -40 - 70 °C |
| Tabuľka MAC adries | 8 položky |
| Limit prepínania | 32 Gbit/s |
| Popdora pre Jumbo Frames | Áno |
| Store-and-forward | Áno |
| Jumbo frames | 9216 |
| Vyrovnávacia pamäť pre packety | 4,1 MB |
| Upozornenia | Ensure the unit is adequately ventilated during operation., Do not open the case or try to repair it yourself., The product is not suitable for disposal in the regular waste bin. Take your used electronic equipment to a recycling centre in accordance with local regulations. |
| Prenosová vzdialenosť (max) | 0,1 km |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Switches |
|---|---|
| EAN: | 6971690791117 |
| Typy RJ-45 Ethernet portov: | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Počet RJ-45 Ethernet portov: | 16 |
| Počet portov gigabitového Ethernetu: | 16 |
| Dodávané káble: | AC |
| Návod na použitie: | Áno |
| Výška: | 44 mm |
| Šírka: | 118 mm |
| Hĺbka: | 200 mm |
| Vstupné striedavé napätie: | 100 - 240 V |
| Napájací zdroj v cene: | Áno |
| Spotreba elektrickej energie: | 15 W |
| Napájací zdroj: | AC |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN: | 10,100,1000 Mbit/s |
| Sieťový štandard: | IEEE 802.3x, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, IEEE 802.3 |
| Auto MDI/MDI-X: | Áno |
| Podporované káblové typy: | Cat6, Cat3, Cat5e, Cat4, Cat5 |
| Automatické vyjednávanie: | Áno |
| Technológia kabeláže Ethernetu - meď: | 10BASE-T, 1000BASE-T, 100BASE-TX |
| Inštalácia do Racku: | Áno |
| Farba: | Čierna |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť: | 10 - 85% |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní: | 5 - 85% |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 0 - 40 °C |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): | -40 - 70 °C |
| Tabuľka MAC adries: | 8 položky |
| Limit prepínania: | 32 Gbit/s |
| Popdora pre Jumbo Frames: | Áno |
| Store-and-forward: | Áno |
| Jumbo frames: | 9216 |
| Vyrovnávacia pamäť pre packety: | 4,1 MB |
| Upozornenia: | Ensure the unit is adequately ventilated during operation., Do not open the case or try to repair it yourself., The product is not suitable for disposal in the regular waste bin. Take your used electronic equipment to a recycling centre in accordance with local regulations. |
| Prenosová vzdialenosť (max): | 0,1 km |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
