TP-Link Omada ES208GP sieťový prepínač Riadený L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Podpora napájania cez Ethernet (PoE) DIN rail Čierna
Kód: KILTPLSWI0165Podrobný popis
TP-Link Omada ES208GP sieťový prepínač Riadený L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Podpora napájania cez Ethernet (PoE) DIN rail Čierna| Typy RJ-45 Ethernet portov | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Počet RJ-45 Ethernet portov | 8 |
| Stručný návod | Áno |
| Dodávané káble | Výkon |
| Hĺbka | 100,7 mm |
| Šírka | 158 mm |
| Výška | 25,4 mm |
| Vstupný prúd | 1.31 A |
| Jednosmerné vstupné napätie | 53 V |
| Napájací zdroj | Jednosmerný prúd |
| Počet VLAN | 4000 |
| Zrkadlenie portov | Áno |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN | 10,100,1000 Mbit/s |
| Sieťový štandard | IEEE 802.3bt, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at |
| Funkcie virtuálnej LAN | MTU VLAN, Port-based VLAN, Tagged VLAN |
| Podpora 10G | Nie |
| Broadcast storm control | Áno |
| Agregácia spojenia | Áno |
| Podpora VLAN | Áno |
| Auto MDI/MDI-X | Áno |
| Podpora kontroly toku | Áno |
| Automatické vyjednávanie | Áno |
| Formát | DIN rail |
| LED indikátory | Áno |
| Inštalácia do Racku | Áno |
| Farba | Čierna |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť | 10 - 90% |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní | 5 - 90% |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 0 - 40 °C |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T) | -40 - 70 °C |
| Ochrana pred uzavretým obvodom | Áno |
| IGMP snooping | Áno |
| DHCP vlastnosti | DHCP client |
| Správa cez webové rozhranie | Áno |
| Quality of Service (QoS) | Áno |
| Spravované cez cloud | Áno |
| Typ prepínača | Riadený |
| Prepínač vrstiev | L2 |
| Certifikáty zhody | RoHS, Federal Communications Commission (FCC), CE |
| Celkový PoE rozpočet | 64 W |
| Podporovaný typ napájania cez Ethernet (PoE) | PoE+ |
| Power over Ethernet Plus ( PoE + ) porty | 8 |
| Podpora napájania cez Ethernet (PoE) | Áno |
| Jumbo frames | 15000 |
| Popdora pre Jumbo Frames | Áno |
| Rýchlosť pretáčania | 11,904 miliónov paketov za sekundu |
| Store-and-forward | Áno |
| Vyrovnávacia pamäť pre packety | 0,5 MB |
| Tabuľka MAC adries | 8000 položky |
| Limit prepínania | 16 Gbit/s |
| Podpora pre Multicast | Áno |
| Prenosová vzdialenosť (max) | 0,25 km |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Switches |
|---|---|
| EAN: | 1210002609708 |
| Typy RJ-45 Ethernet portov: | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Počet RJ-45 Ethernet portov: | 8 |
| Stručný návod: | Áno |
| Dodávané káble: | Výkon |
| Hĺbka: | 100,7 mm |
| Šírka: | 158 mm |
| Výška: | 25,4 mm |
| Vstupný prúd: | 1.31 A |
| Jednosmerné vstupné napätie: | 53 V |
| Napájací zdroj: | Jednosmerný prúd |
| Počet VLAN: | 4000 |
| Zrkadlenie portov: | Áno |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN: | 10,100,1000 Mbit/s |
| Sieťový štandard: | IEEE 802.3bt, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at |
| Funkcie virtuálnej LAN: | MTU VLAN, Port-based VLAN, Tagged VLAN |
| Podpora 10G: | Nie |
| Broadcast storm control: | Áno |
| Agregácia spojenia: | Áno |
| Podpora VLAN: | Áno |
| Auto MDI/MDI-X: | Áno |
| Podpora kontroly toku: | Áno |
| Automatické vyjednávanie: | Áno |
| Formát: | DIN rail |
| LED indikátory: | Áno |
| Inštalácia do Racku: | Áno |
| Farba: | Čierna |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť: | 10 - 90% |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní: | 5 - 90% |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 0 - 40 °C |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): | -40 - 70 °C |
| Ochrana pred uzavretým obvodom: | Áno |
| IGMP snooping: | Áno |
| DHCP vlastnosti: | DHCP client |
| Správa cez webové rozhranie: | Áno |
| Quality of Service (QoS): | Áno |
| Spravované cez cloud: | Áno |
| Typ prepínača: | Riadený |
| Prepínač vrstiev: | L2 |
| Certifikáty zhody: | RoHS, Federal Communications Commission (FCC), CE |
| Celkový PoE rozpočet: | 64 W |
| Podporovaný typ napájania cez Ethernet (PoE): | PoE+ |
| Power over Ethernet Plus ( PoE + ) porty: | 8 |
| Podpora napájania cez Ethernet (PoE): | Áno |
| Jumbo frames: | 15000 |
| Popdora pre Jumbo Frames: | Áno |
| Rýchlosť pretáčania: | 11,904 miliónov paketov za sekundu |
| Store-and-forward: | Áno |
| Vyrovnávacia pamäť pre packety: | 0,5 MB |
| Tabuľka MAC adries: | 8000 položky |
| Limit prepínania: | 16 Gbit/s |
| Podpora pre Multicast: | Áno |
| Prenosová vzdialenosť (max): | 0,25 km |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
